У Департаменті соціальної політики облдержадміністрації новий керівник

05.03.13 09:15 4964 1

Розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 04.03.2013 року директором Департаменту соціальної політики ОДА призначено Коваль Марину Євгеніївну.

У Департаменті соціальної політики облдержадміністрації новий керівник

Представляючи колективу нового керівника, Іван Мовчан зазначив, що сьогодні кожен третій житель Вінницької області має відношення до Департаменту соціальної політики, а категорія населення, з якою працює колектив установи, є найбільш вразливою.

Іван Мовчан представив нового керівника Департаменту соціальної політики облдержадміністрації

«Спокійна, конструктивна і системна робота – запорука ефективності вашої діяльності. І дуже важливо, аби новий керівник зуміла найближчим часом сформувати відповідну ауру в колективі, трансформувати її на місця. Аби люди, з якими ми працюємо, відчули позитивні зміни», - підкреслив очільник області.

Голова облдержадміністрації в черговий раз акцентував увагу на соціальних ініціативах Президента України Віктора Януковича, наголосивши на необхідності посиленої уваги до дітей з інвалідністю.

Іван Мовчан представив нового керівника Департаменту соціальної політики облдержадміністрації

«Цього року ми беремо на особливий контроль інтернатні заклади. Зокрема, відпрацьовуватимемо низку заходів щодо системного ремонту Ладижинського дитячого будинку-інтернату, покращення умов лікування і перебування у ньому дітей. Вже є відповідне доручення, тож будемо формувати ресурс для його реалізації», - зауважив Іван Мовчан.

Керівник Вінниччини наголосив, що саме від Департаменту соціальної політики залежить думка громадян про владу, та висловив побажання, аби зазначене відомство стало у цьому плані взірцем.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


  • 1. Євген
    Євген
    06-04-13, 20:03 | IP:46.211.126...
    Памятаю Марину Євгенівну як порядну, принципову і виховану людину. Думаю, що такою вона є і на сьогодні. Тому і зичу їй здоровя, удачі і терпіння на цій нелегкій посаді!!!

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)