Вчора у Вінниці, лідер ЄЦ пообіцяв представити у Парламенті свої проекти Конституції та Виборчого кодексу

26.02.09 03:54 2766

«Єдиний Центр в березні представить у Парламенті свої проекти Конституції України та Виборчого кодексу». Про це повідомив сьогодні на прес-конференції у Вінниці лідер Єдиного Центру, народний депутат України Ігор Кріль.

Вчора у Вінниці, лідер ЄЦ пообіцяв представити у Парламенті свої проекти Конституції та Виборчого кодексу

За словами голови партії, робота над “Виборчим кодексом” завершується. Вже наступного пленарного тижня Єдиний Центр запропонує документ ВР. ”Я думаю, що до кінця тижня він буде готовий, і на наступному ми будемо його презентувати у парламенті. Це єдиний ґрунтовний законопроект, який регламентуватиме всі вибори в державі (президентські, парламентські, місцеві), а також механізм референдумів”, - зазначив Ігор Кріль.

Свій варіант Конституції Єдиний Центр планує запропонувати до розгляду 15-20 березня 2009р. Окрім того, даний проект основного закону України партія планує винести на розгляд референдуму восени 2009 року.

”В розроблених нами проектах Конституції і Виборчого кодексу є дві важливі речі - це введення виборчої системи за відкритими виборчими списками. По друге - це розподіл повноважень між центральними органами влади і місцевими. Ми пропонуємо розподілити бюджетні надходження рівномірно між всіма гілками влади, тоді кожен сільський голова буде знати, що він може виконувати свої повноваження й впливати на ситуацію в регіоні та країні у цілому”, - підкреслив Кріль.

Також, на референдумі громадяни України мають визначитися, яка форма правління їм сьогодні більше імпонує – президентська чи парламентська.
“Народ шляхом референдуму має сказати, хто їм потрібен: прем’єр-“канцлер” чи президент. І відповідно до вибору мають розподілятися повноваження. Позиція Єдиного Центру така: більше повноважень має мати той керівник, який обирається народом. А оскільки сьогодні народом обирається президент, відтак він у нинішній ситуації повинен мати більше владних повноважень», - підсумував лідер Єдиного Центру.
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Єдиний центр
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)