Наталія Королевська у Вінниці: До кінця наступного року ми матимемо якісно нову систему надання соцпослуг

30.07.13 15:40 3449 2

Сьогодні у Вінниці Міністр соціальної політики України Наталія Королевська

Наталія Королевська у Вінниці: До кінця наступного року ми матимемо якісно нову систему надання соцпослуг

Мінсоцполітики спільно з Урядом та органами місцевої влади працює над запровадженням нової моделі надання соціальних послуг. Про це сказала Міністр соціальної політики України Наталія Королевська під час презентації проекту «Прозорий офіс» у Вінниці.

«Мінсоцполітики спільно з Урядом та органами місцевої влади працює над запровадженням нової моделі надання соціальних послуг. В її центрі - людина, яка має вчасно отримувати якісні послуги та необхідну допомогу», - сказала Наталія Королевська.

За її словами, соціальні послуги мають бути доступними та надаватися своєчасно і якісно, а основою нової моделі є створений у Вінниці центр з надання соціально-адміністративних послуг «Прозорий офіс».

«Приклад того, як це можна зробити, ми бачимо у Вінниці. Де люди без черг та зайвої «волокіти», прийшовши в Єдиний прозорий соціальний офіс, отримують весь пакет послуг – від отримання соціальної допомоги до перерахунку пенсій», - зауважила Міністр.

Як відзначила Міністр, щоб система працювала ефективно по всій країні, Мінсоцполітики запроваджує Єдину інформаційно-аналітичну систему соціального захисту населення (ІАССЗН).

«Це та інформаційна платформа, яка зробить спілкування людини з системою соціального захисту населення швидкою і зручною та виключить можливість для зловживань та корупції при призначенні соціальної допомоги і пільг», - наголосила Наталія Королевська.

«Завдяки роботі прозорих соціальних офісів та роботі ІАССЗН вже до кінця наступного року ми матимемо якісно нову систему надання соціальних послуг людям по всій країні», - уточнила вона.

Міністр також зазначила, що робота таких центрів – це європейська практика. «Їхня робота дозволяє громадянам швидко та зручно вирішити усі питання, зокрема, щодо призначення та виплати соціальних пільг, допомог, субсидій, компенсації соціальних послуг, забезпечення інвалідів засобами реабілітації тощо», - сказала вона.

Наталія Королевська також нагадала, що Мінсоцполітики працює над побудовою ефективної моделі надання соціальних послуг, яка складається з трьох основних складових. Перша – людина приходить у центр надання послуг, котрий працює за принципом «єдиного вікна» - прозорий соціальний офіс. Друга – без зайвих довідок і ходінь по кабінетах, на основі інформації з єдиної інформаційної бази отримує необхідну послугу. Третя – соціальна інспекція перевіряє якість надання цієї послуги.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Урядовий портал
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 2. Олександр
  Олександр
  30-07-13, 18:29 | IP:178.92.147...
  Не знаю що ми будем мати до кінця наступного року, але вже у цьому році ми повинні мати зарплату у 1000 Євро, і пенсію у 500 Євро. Ну ащо і скільки хто має, знаєте самі.
 • 1. Наташка - обещалка
  Наташка - обещалка
  30-07-13, 18:08 | IP:92.112.105...
  Настоящий пацанчег: сказал - сделал, не сделал - так опять пообещал. И так до бесконечности - пипл хавает, чо.

  Разработка стратегических планов развития, обеспечения, систем и прочих наполеоновских планов вместе с понтами, не запрещено психиатрами и очень распространено на всех уровнях нынешней власти как альтернатива ежедневной, скучной и рутинной работе на благо своих работодателей.

  Импотентам-праффесианалам не помогает даже Департамент идеологического и коммуникационного обеспечения Партии регионов, который раз в два дня отправляет депутатам от правящей партии письма с тезисами, которые нужно озвучивать в СМИ.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)