Обговорення проекту Стратегія «Вінниця-2020»: від городян надійшло більше 130 пропозицій

16.08.13 01:41 3165

Виконком міської ради на своєму сьогоднішньому засіданні затвердив проект Стратегії розвитку «Вінниця-2020». Тепер цей знаковий для міста документ, який визначає розвиток міста на наступні сім років, будуть обговорювати депутати на засіданнях постійних депутатських комісій. Після чого він буде винесений на засідання сесії міської ради.

Обговорення проекту Стратегія «Вінниця-2020»: від городян надійшло більше 130 пропозицій

Проект рішення міської ради «Про затвердження Стратегії розвитку міста «Вінниця-2020» затвердили члени виконавчого комітету на засіданні у четвер, 15 серпня. Як розповіла під час його презентації директор департаменту економіки та інвестицій Галина Якубович, розробка Стратегії тривала більше двох років, і за цей період була проведена велика робота.

Стратегія розвитку Вінниця 2020«Розпорядженням міського голови у 2011 році були створені десять фокус-груп, у яких працювали понад 200 чоловік, як фахівців та експертів, так і пересічних громадян. Вивчався досвід стратегічного планування європейських, канадських та українських міст, і кращі практики були застосовані при розробці стратегічного плану розвитку нашого міста. За результатами роботи фокус-груп були напрацьовані пропозиції, на підставі яких сформовано проект Стратегії «Вінниця-2020», - зазначила Галина Якубович.

У червні цього року проект Стратегії презентував на Стратегічній раді міський голова Володимир Гройсман, а у липні-початку серпня проходило публічне обговорення документу. Зокрема, відбулися п`ять круглих столів, проведені засідання фокус-груп, у місцевих засобах масової інформації вийшло 52 публікацій, передач і сюжетів на радіо та телеканалах. Крім того, на спеціально створену сторінку офіційного сайту міської ради надходили пропозиції від вінничан, небайдужих до розвитку міста, і більшість з них були цікаві та корисні. Усього таких пропозицій надійшло 139. Усі вони були ретельно проаналізовані і максимально враховані.

«Сотні людей працювали над цією Стратегією, обговорювали її, і те, що ми отримали стільки пропозицій, говорить про те, що громада включилась у процес. Це надзвичайно важливо і результативно,» - підкреслив міський голова Вінниці Володимир Гройсман.

Обговорення проекту Стратегії «Вінниця-2020» завершується. Тепер його будуть розглядати депутати міської ради – спочатку на засіданнях постійних депутатських комісій, а згодом документ буде винесено на розгляд сесії міської ради.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)