Вінницька обласна Рада планує збільшити розмір грошової допомоги громадянам з одного до 20 прожиткових мінімумів

06.11.13 09:40 2026

Вінницька обласна Рада планує збільшити розмір грошової допомоги, яка надається громадянам депутатами, з одного прожиткового мінімуму на одну особу до 20 прожиткових мінімумів.

Вінницька обласна Рада планує збільшити розмір грошової допомоги громадянам з одного до 20 прожиткових мінімумів

Відповідний проект рішення підготовлений для розгляду на черговій сесії обласної Ради. Його ініціювала постійна комісія з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів.

Після його ухвалення депутати матимуть змогу виділити заявнику грошову допомогу до 22 тис. грн., тоді як, згідно з нинішнім положенням, можуть надати не більше 1550 грн., так би мовити, в одні руки.

Голова обласної Ради Сергій Татусяк наголосив, що це дуже слушні зміни у порядку використання депутатського фонду. Адже до обранців надходить дуже багато звернень щодо матеріальної допомоги, особливо, що стосується лікування важких захворювань.

– Людям на ці потреби потрібні великі кошти, а депутат має право виділити лише 1550 гривень зі свого фонду. Це мізер. Тому, крім того, що ми збільшимо разову допомогу заявникам, ми ще й шукатимемо варіанти співпраці з облдержадміністрацією, департаментом охорони здоров’я, щоб шукати ці кошти на дороговартісне лікування, – прокоментував Сергій Татусяк.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Офіційний інтернет-сайт Вінницької обласної Ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)