Володимир Гройсман про європейський вибір Вінниці і України

22.11.13 16:29 6159 13

Володимир Гройсман про європейський вибір Вінниці і України

- Я був і залишаюсь прихильником євроінтеграції і вважаю, що це єдиний стратегічно правильний шлях для України. І він невідворотній. Україна – це європейська держава: вона такою є, і впевнений, що буде. Вінниця обрала свій шлях розвитку саме як європейського міста, і ми не раз доводили, як європейські підходи і кращі європейські практики реально можуть слугувати людям. Тому я точно знаю, що мешканці нашого міста підтримують європейський вибір для України. Я розумію, що зараз відбувається дуже непростий переговорний процес. До Вільнюського саміту залишився ще тиждень. То ж ще є час. І я щиро сподіваюсь, що всі учасники цього процесу докладуть максимум зусиль, щоб ця історична угода все-таки була підписана. Я вболіваю за це, це моя особиста мрія, і думаю, що вона є мрією більшості вінничан.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 13. Романович Сергій
  Романович Сергій
  25-11-13, 04:38 | IP:89.209.116...
  Шановний пане Артуре. Давайте по порядку:
  1. Нас тут ніхто не чекає, достатньо мріяти і фантазувати. СПРОСТОВУЮ. Чи відомо взагалі вам скільки існує програм розвитку і підтримки України Європейським Союзом? Очевидно, що невідомо. Тому раджу забити в Google слова "Східне партнерство" І ОЗНАЙОМИТИСЬ БОДАЙ З ОДНИМ З НАПРЯМКІВ.
  2. Перед тим як вступити до Європи нам потрібно підняти єкономіку і стати конкурентноздібними. ТАК, ДІСЙНО. Необхідно, щоб рівень ВВП щороку зростав, а товари та послуги ставали конкурентними. А щодо вступу в Європу, то наразі питання вступу не обговорюється. Наразі ведуться переговори щодо підписання лиш угоди, яка може стати першим крокоп у напрямку вступу до Європейського Союзу.
  3. Не вже ви не розумієте, що європейці як не купували запорожців так їх і не будуть купувати, як не користувались нашими станками так і не будть користуватись. ТАК, ДІЙСНО. Але виробництво автомобілів, які нікому не потрібні - це проблема не європейців, а українців. Тому необхідно займатись виготовленням тих товарів та послуг, які є конкурентними, в купівлі котрих заціквлені пересічні громадяни. Займатись переобладнанням підприємств, та йти в ногу з часом!!!
  4. Так європейскі фірми будуть будувати заводи і підприємства на тереторії України. Але зарплати повищувати ніхто не збирається. СПРОСТОВУЮ. Невже ви вважаєте, що навність нових робочих місць - це негатива тенденція? Чи наявність нових робочих місць - це зниження заробітньої плати? ВІдповідаю ні, ні і ще раз ні. Адже збільшення кількості підприємств призводить до збільшення заробітніх плат, а не навпаки.
  5. Ціни на топливо, електроенергію ітд будут рости. ЯКЩО ВИ ПРОЖИВАЄТЕ В НІМЕЧЧИНІ, то маєте знати, що політика даної країни направлена на перехід від залежності постачання газу. Оскільки на сьогоднішній день Німеччина на третину перейшла до біо-енергії (вітряки, сонячні батареї та біопаливо).
  6. Візьміть в приклад Польшу чи Чехію, подивіться що відбувається. ВІДПОВІДАЮ. В цих країнах відбувається те, що до них їздять на навчання наші успішні випускники шкіл. Розмір ВВП та бюджети цих країн мають тенденцію до кратного збільшення. Також, переважна частина польського населення продовжує вважати крок вступу до ЄС найбільш вагомим чинником у процесі повернення Польщі до Європи, стрімкий розвиток польської економіки внаслідок суттєвої фінансової допомоги від ЄС та схвально сприймалося населенням приєднання Польщі до Шенгенської зони, що надає можливість вільно пересуватися, навчатися та працевлаштуватися польським громадянам в країнах ЄС.
  7. Звичайно в Україні будть люди які будуть мати з цьої інтеграції вигоду. Перш за все це торгаші та корупціонери. СПРОСТОВУЮ. Від підписання угоди про асоціацію та вступу України до ЄС кожен українець, від малого до старого, отримує користь. Ви запитаєте яку? На це та інше питання я вам зможу відповісти в приватному порядку!!!
 • 12. Артур
  Артур
  24-11-13, 15:36 | IP:84.177.41...
  Дорогі Вінничани, пишу вам з Німечинни. Нас тут ніхто не чекає, достатньо мріяти і фантазувати. Перед тим як вступити до Європи нам потрібно підняти єкономіку і стати конкурентноздібними. Німечинна зацікавлена в Укараїні як в дешеві робочі силі та ринку для своїх товарів. Наші дівчата працюють вже в домах пристарілих Німечинни та борделях Чехії. Не вже ви не розумієте, що європейці як не купували запорожців так їх і не будуть купувати, як не користувались нашими станками так і не будть користуватись.

  Так європейскі фірми будуть будувати заводи і підприємства на тереторії України. Але зарплати повищувати ніхто не збирається. Це і є ціль, виробляти тіж товари але за дешевше. При цьому наш виробник не вижеве, або буде підтримувати своє існування. Ціни на топливо, електроенергію ітд будут рости. Цей список можна продовжити.

  Візьміть в приклад Польшу чи Чехію, подивіться що відбувається. В Польші не залишилось своїх виробників, європейкі гіганти змели їх як мух з стола. Поляки пахають на полях Німечинни за грош, а європейскі компанії процвітають на тереторії Польші за рахонок дешевої раб сили і податкових умов.

  Звичайно в Україні будть люди які будуть мати з цьої інтеграції вигоду. Перш за все це торгаші та корупціонери.

  Будьте уважні та обережні.
 • 11. Лариса
  Лариса
  23-11-13, 21:25 | IP:109.108.238...
  Володимире Борисовичу, ДЯКУЄМО за Вашу позицію! Вінничани пишаються нашим містом, а відповідно й вашими діями. Успіхів Вам та вашій команді.
 • 10. Олександр
  Олександр
  23-11-13, 15:29 | IP:91.218.91...
  З Борисовичем можна і до Європи! А собаки нехай гавкають...
 • 9. владимир
  владимир
  23-11-13, 12:30 | IP:37.54.4...
  если наши женщины ухаживают за престарелыми людьми в европейских странах, заработная плата у них намного выше чем у высококлассных специалистов работающих в Украине, так о чём речь. ВПЕРЕД В ЕВРОПУ, ПОКА ЕСТЬ ТАКАЯ ВОЗМОЖНОСТЬ,

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)