Вінницька міська рада на підтримку євроінтеграції дала назву Європейської площі скверу в історичному центрі міста

28.11.13 11:25 8578 4

У Вінниці з'явилася Європейська площа

Вінницька міська рада на підтримку євроінтеграції дала назву Європейської площі скверу в історичному центрі міста

Сьогодні депутати Вінницької міської ради на черговому засіданні сесії ухвалили рішення про однозначну підтримку європейського курсу України і надіслали телеграмами відповідну заяву Президенту України Віктору Януковичу, Президенту Європейської комісії Жозе Мануелю Баррозу та Президенту Ради Євросоюзу Герману Ван Ромпею.

Сквер Козицького = Європейська площа

Цим же рішенням на знак європейського вибору територіальної громади міста Вінниці депутатський корпус присвоїв назву скверу по вул. Грушевського, де знаходиться один з головних символів міста, Вінницька вежа – відтепер це Європейська площа. А біля будівлі мерії, на Майдані Незалежності, підняли прапори Європейського Союзу.

Прапори Європейського союзу на Майдані Незалежності

Міський голова Володимир Гройсман підкреслив, що майбутнє України має бути пов’язано із європейськими цінностями: «У нас немає іншого майбутнього як тільки європейське. Я переконаний, що Україна буде і асоційованим, і з часом – повноцінним членом ЄС. Мені б дуже хотілося, щоб діалог по зближенню був продовжений, і ніхто ні перед ким не зачиняв можливості, і вони були максимально використані всіма сторонами цієї визначальної для України Угоди. Тому ця заява є підтвердженням нашого бачення розвитку нашого міста, нашої країни. Безумовно, що ці європейські цінності, які ми з вами сповідуємо, ми повинні культивувати і розвивати. Можливо, ми не розуміємо усі тонкощі об’єднавчого процесу і підписання Угоди про Асоціацію, напевно, є ще багато питань, які потрібно узгодити і визначити. Але щиро вірю у те, що це буде зроблено у найкоротші терміни на взаємовигідних умовах як для України, так і для Європейського Союзу».

Повний текст заяви Вінницької міської ради:

Президенту України

Януковичу В. Ф.

Президенту Ради Євросоюзу

Герману Ван Ромпею

Президенту Європейської Комісії

Жозе Мануелю Баррозу

 

Вельмишановний Вікторе Федоровичу!

Вельмишановний пане Ромпею!

Вельмишановний пане Баррозу!

Ми, депутати Вінницької міської ради, від імені територіальної громади міста Вінниці, хочемо заявити нашу однозначну підтримку курсу України на євроінтеграцію. Ми не бачимо іншого шляху для України окрім європейського.

Вибір вектору розвитку Вінниці, як європейського міста, закріплений в Статуті територіальної громади міста Вінниці і в Стратегії розвитку міста «Вінниця-2020». У місті послідовно впроваджуються європейські стандарти, кращі європейські практики в різних сферах нашого життя. Європейський вектор має гарячу підтримку абсолютної більшості членів нашої територіальної громади. У Дні Європи, які ми святкуємо щорічно, десятки тисяч вінничан виходять на вулиці міста, щоб підтвердити цей стратегічний для нашої громади вибір. Громадянські акції на підтримку європейського майбутнього України протягом останнього тижня пройшли і у нашому місті.

У ці дні у Вільнюсі прийматимуться рішення, які можуть визначити подальшу долю України. Ми хочемо, щоб і наш голос, голос нашої 370-тисячної громади, був почутий. Ми сподіваємось, що ці рішення будуть зважені і не перекреслять, а навпаки наблизять підписання документів, які назавжди об’єднають Україну і Європу. Ми віримо, що це відбудеться у найкоротші терміни.

Ми вболіваємо за європейське майбутнє нашої держави і готові взяти на себе відповідальність за максимально ефективне впровадження вимог Угоди про Асоціацію у тій частині, яка відноситься до компетентності органів місцевого самоврядування, утвердження європейських підходів та цінностей у нашому місті.

На підтвердження стратегічного вибору нашої територіальної громади ми сьогодні присвоюємо нову назву площі в історичному центрі нашого міста, і віднині вона буде називатись площею Європейською.

Ми говоримо цим – вінничани, як і мільйони наших співвітчизників, гаряче прагнуть бачити Україну членом європейської спільноти, і наша мрія – жити, працювати, народжувати і виховувати дітей у вільній, демократичній і європейській Україні!

Ми рішуче заявляємо: Вінниця – ЗА Європу!

Фото

Вінницька міська рада на підтримку євроінтеграції дала назву Європейської площі скверу в історичному центрі міста Вінницька міська рада на підтримку євроінтеграції дала назву Європейської площі скверу в історичному центрі міста Вінницька міська рада на підтримку євроінтеграції дала назву Європейської площі скверу в історичному центрі міста Вінницька міська рада на підтримку євроінтеграції дала назву Європейської площі скверу в історичному центрі міста

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 4. Макар
  Макар
  04-01-14, 23:16 | IP:77.121.109...
  Як це міська рада не провівши місцевого референдума назвала площу Європейскою.Хіба це зходиться с Європейськими нормами демократіі.......
 • 3. Вишенка
  Вишенка
  30-11-13, 19:28 | IP:77.121.98...
  Кто бы говорил! А по поводу денег я бы еще поспорила! Нам предлагали по 400 грн в сутки, чтобы ехать на майдан и поддерживать Януковича!!! Посмотрите повтор вчерашней программы (29.11.13) с Савиком Шустером! Как другие страны поднялись после подписания договора с ЕС!!!
 • 2. винничанин
  винничанин
  29-11-13, 00:50 | IP:91.124.10...
  а я смотрю на Театральной желающих в европу аж пару десятков человек (студенты и пенсионеры ...за деньги). не надо п..здеть за всю Винницу. И я посмотрю что будет с экономикой Украины без России - шоколадный заяц уже обо.рался, туда же пойдут и все остальные. А Александр поедет мыть туалеты в европу
 • 1. Олександр
  Олександр
  28-11-13, 11:40 | IP:94.178.171...
  Вінниччина і на виборах не підтримала найвище керівництво держави, за що ми маємо різного роду медичні реХформи. Покоління Гройсмана, вже не йшло шляхом побудови комунізму, а тому вони більш передових поглядів, не раз бували за кордоном, і можуть чітко визначити де краще, а де гірше. Вороття до СРСР, і расеї - НЕ може бути, але на привеликий жаль нами керують азірови.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)