Микола Азаров подав у відставку з поста Прем'єр-міністра України

28.01.14 10:53 1878 2

Про це йдеться на Урядовому порталі

Микола Азаров подав у відставку з поста Прем'єр-міністра України

Сьогодні Прем'єр-міністр України Микола Азаров зробив заяву:

«Конфліктна ситуація, яка склалася в державі, загрожує економічному і соціальному розвитку України, несе в собі загрозу всьому українському суспільству і кожному громадянину.

Уряд під час протистояння робив все для мирного розв'язання конфлікту. Ми робили і робимо все, щоб не допустити кровопролиття, ескалації насильства, порушення прав громадян. Уряд забезпечував функціонування економіки і системи соціального захисту в екстремальних умовах.

Проте, гострота і небезпека конфлікту для наших громадян, для долі України вимагають додаткових відповідальних кроків.

З метою створити додаткові можливості для суспільно-політичного компромісу, заради мирного врегулювання конфлікту, я прийняв особисте рішення просити Президента України прийняти мою відставку з поста Прем'єр-міністра України.

Всі ці важкі роки я робив все для того, щоб Україна могла нормально розвиватися як демократична європейська держава. Я приймав рішення і брав на себе відповідальність в інтересах народу України. І тому можу чесно дивитися в очі кожному громадянину нашої держави, кожному співвітчизнику.

Я вдячний за довіру Президенту України. Я вдячний всім народним депутатам, які всі ці роки підтримували надскладну роботу Уряду з модернізації та реформування країни.

Я вдячний всім громадянам України, які підтримували Уряд і мене особисто, вірили і вірять у правильність політичного курсу, який ми проводили.

Сьогодні найважливіше – зберегти єдність і цілісність України. Це набагато важливіше, ніж будь-чиї особисті плани чи амбіції.

Саме тому я прийняв це рішення».

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 2. Макар
  Макар
  28-01-14, 18:05 | IP:77.121.109...
  Акімова пішла в небитіє,Азаров з командою за нею,а ми люди лишились з недолугою медичною реформою,де в містах введені інститути сімейноі медицини,яки привели до збільшення смертності та захворюванністі населення.В місті Вінниці зруйновані міськи поліклінікі,які перетворені в сільськи ФАПи,а політіку тих діячив продовжуть політрук Рева та стоматолог Грабович....
 • 1. Олександр
  Олександр
  28-01-14, 12:38 | IP:37.54.111...
  Однозначно ця подія була вимушена і неминуча. Якби Азіров пішов у відставку своєчасно, події в Україні розвивались би зовсім за іншим сценарієм, не було-б захоплень приміщень, не було-б смертей, і багато чого не було-б. Для України і її історії цей прем'єр міністр нічого хорошого не зробив, один негатив. Час азірових пройшов, Україною мають кенрувати молоді і прогресивні політики з Європейською інтеграцією.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)