Звернення голови обласної державної адміністрації Івана МОВЧАНА Шановні вінничани!

19.02.14 10:48 3426 3

Звернення голови обласної державної адміністрації Івана МОВЧАНА Шановні вінничани!

Шановні вінничани!

Кожен з нас глибоко стурбований тими подіями, які вчора відбулися в Києві. Сталася біда – загинули люди. Всі ми усвідомлюємо, що нікого з них повернути не можна.

Від себе та усіх вінничан я висловлюю щирі співчуття рідним і близьким усіх загиблих.

Як голова обласної державної адміністрації я робив, роблю і буду робити усе можливе, аби на Вінниччині не пролилася людська кров. Адже жоден конфлікт, жодне протистояння не вартує людського життя.

Вінниччина завжди відрізнялась своєю виваженістю і стриманістю. Вона не повинна стати територію ескалації конфліктів та вирішення проблем збройним шляхом. Кожен з нас повинен розуміти, що втратити, зруйнувати набагато легше, ніж збудувати та відновити.

Ми всі разом повинні не допустити насилля і кровопролиття у Вінниці та Вінницькій області.

Силове протистояння, захоплення адмінбудівель, перекриття вулиць – це не шлях до розв’язання суспільних проблем.

Ми і надалі повинні показувати приклад толерантності, виваженості та мудрості. Адже кожен з нас по-своєму любить нашу Вінниччину і Україну.

Я ще раз звертаюсь до всіх, від кого залежить доля нашої держави: жителів Вінниччини, депутатів усіх рівнів, незалежно від політичного забарвлення, громадських та політичних діячів – знайти спільне рішення конфлікту не шляхом протистояння, а шляхом переговорів.

Президент України закликає лідерів опозиції до мирного врегулювання та негайного відмежування від тих радикальних сил, які провокують кровопролиття і зіткнення з правоохоронними органами.

Треба скласти зброю і сідати за стіл переговорів.

Пам’ятаймо: життя людині дається лише один раз, і прожити його потрібно так, щоб не було соромно за власні вчинки та прийняті рішення.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 3. Їм не соромно
  Їм не соромно
  20-02-14, 10:08 | IP:37.72.40...
  Щож ваш вітя, гад солоний, не хоче йти на поступки, підм'яв падлюка всі зони впливу під себе, а сам не може і двох слів сказати. Як Вам можна вірити, ви фарбовані лиси, як народ опустить голову то ви крутите ним як циган сонцем,а як хвоста вам прикрутили то ви білі і пухнасті. Якщо у вас є хоть краплина совісті, то ви маєте піти.
 • 2. Олександр
  Олександр
  19-02-14, 15:59 | IP:37.54.221...
  На мою думку, найближчим часом, а можливо і сьогодні, Івану Мовчану буде представлена можливість показати саме те про що він так палко говорить, а ми впевнимось чи він робив, і буду робити усе можливе, аби на Вінниччині не пролилася людська кров.
 • 1. революція
  революція
  19-02-14, 10:54 | IP:93.77.33...
  кожен ранок о на 7.00 всі на майдан для координаціі від революційного штабу Вінницької області. Як тільки нас збереться тисячі, ми почнемо діяти!

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)