Звернення голови обласної Ради Сергія Татусяка

24.02.14 16:59 2191 2

Звернення голови обласної Ради Сергія Татусяка

Дорогі друзі, колеги, земляки!

Звертаюсь до кожного з Вас, бо сподіваюсь на Ваше розуміння.

Боляче за Україну, боляче за кожного Українця, який загинув заради майбутнього нашої держави.

Я ніколи не тримався за посади. Не робитиму цього й тепер. Я готовий скласти з себе повноваження голови обласної Ради. Прошу тільки, аби зроблене і заплановане облрадою не стало переліком відхилених можливостей. Потрібно завершити справу, яку розпочинали у 2010 році всім нашим складом.

Ми мусимо зробити правильний вибір! Нам жити разом. Потрібно говорити і чути один одного. Це іспит для нас. Як і сам іспит владою.

Сьогодні Україна має унікальний шанс швидко і ефективно втілити у життя дві стратегічні мети – європейську інтеграцію та реформу місцевого самоврядування. Якщо про євроінтеграцію говорять багато, то про самоврядування забувають. Є загроза, що від зміни облич система влади не зміниться і все залишиться як було. Якщо кожен з Вас дійсно хоче почути людей на Майдані, ми зобов’язані працювати злагоджено.

Я готовий скликати легітимну сесію, на якій розглянемо не лише кадрові питання, але й приймемо відповідне звернення до Верховної Ради України, в якому рішуче вимагатимемо від народних обранців наповнити реальним змістом місцеве самоврядування в Україні. А саме здійснити:

- децентралізацію влади;

- адміністративну реформу;

- створення виконавчих комітетів обласних та районних рад;

- передачу максимальних повноважень місцевим громадам;

- залишення на місцях не менше 60% податків.

Також вважаю, що Вінницька обласна Рада має ініціювати проведення дострокових місцевих виборів одночасно з виборами Президента 25 травня 2014 року. Але ці вибори мають відбутись за відкритими партійними списками. Люди повинні обрати нові ради з новими обличчями та новими повноваженнями.

Голова
Вінницької обласної Ради                                       Сергій ТАТУСЯК

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Офіційний інтернет-сайт Вінницької обласної Ради
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 2. Олександр
  Олександр
  24-02-14, 20:04 | IP:37.54.221...
  Пане Сергій, я саме той хто майже перший звертався до Вас двічі на сайт Ради. Я саме той коли Ви 14 грудня 2013 року, вручали грамоти, я до Вас признався про звернення по інтернету. Час плине швидко, дорога правди- важка, але можлива. Після всього відкрито Вам кажу - апарат у Вас був слабаки і бюрократи, я б з таким не працював.
 • 1.
  24-02-14, 17:52 | IP:78.154.162...
  при чому тут місцеві вибори? Чи ,може,всі чиновники переживають,що тепер прийдеться звітувати про свої статки...(мало хто і що ,і яким чином отримав).
  На місцях мають обиратися не партійні "списки",а відповідальні громадяни,які не тремтітимуть,коли змушені будуть звітувати про свою роботу і про свої статки.Хіба хоч одна влада звітувала громаді хоч колись?????? Чи,може,може показати книгу скарг і пропозицій від громадян з дописами про те,як розглядалися звернення? Не може.Бо все завжди робилося за спиною громади і на людей зверталося уваги так само мало,як і у вищих ешелонах влади...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)