"Корумпована схема, при якій ввести в експлуатацію об’єкт було неможливо без хабара буде знищена", - Володимир Гройсман

11.03.14 19:48 2749

Міжнародний аудит всіх сфер управління Мінрегіону ініціює його новий очільник Володимир Гройсман. Про це він заявив на брифінгу в Києві 11 березня.

"Корумпована схема, при якій ввести в експлуатацію об’єкт було неможливо без хабара буде знищена", - Володимир Гройсман

«Ініціюю міжнародний аудит всіх сфер управління міністерства. Для мене абсолютно зрозуміла була система архбудконтролю – корумпована схема, при якій ввести в експлуатацію об’єкт було неможливо без хабаря. Ця система буде зламана і знищена. Всі її функції будуть передані органам місцевого самоврядування. А держава забезпечить контроль і баланс противаги між органами управління в цій сфері», - сказав Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Володимир Гройсман.

«Важливо, щоб всі програми були проаналізовані з точки зору використання ресурсів і ми мали авторитетний висновок структур, які мають світове ім’я. Буду звертатися до наших партнерів у Європейському Союзі, щоб вони надали нам таку допомогу і далі ми ці матеріали направимо до правоохоронних органів. Це принципове рішення. Якщо ми цього не зробимо, ми не зможемо рухатися вперед», - наголосив Володимир Гройсман.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Прес-служба Мінрегіону України
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)