В.о. прокурора Вінниччини готовий працювати в нових умовах

21.03.14 16:13 3023

"Ми готові працювати в нових умовах і будемо будувати свою діяльність виключно в інтересах українського народу", - про це, відкриваючи засідання міжвідомчої наради сказав перший заступник, в.о. прокурора області В'ячеслав Соколовий

В.о. прокурора Вінниччини готовий працювати в нових умовах

Для обговорення нагальних питань сьогодення щодо охорони громадського порядку, а також посилення боротьби з криміногенними проявами, зібралися керівники правоохоронних органів Вінниччини, органів місцевого самоврядування, голова обласної державної адміністрації та представники громадських організацій.

міжвідомча нарада в прокуратурі Вінницької області

Крім того, в.о. прокурора області зауважив: "Ні для кого не секрет, що є сили, які намагаються спровокувати внутрішні суперечки, громадянське протистояння. Вони роблять усе для того, щоб залякати українців, посіяти серед них паніку і страх за своє життя й майбутнє. У противагу ми маємо згуртуватись й усі разом протистояти будь-якому беззаконню, що має, чи матиме, прояви на території Вінниччини".

Як зазначив заступник прокурора області Михайло Козачук, "хоча спільними скоординованими заходами всіх правоохоронних органів Вінниччини вдалось стабілізувати криміногенну обстановку в регіоні, про це свідчить зменшення на 47 відсотків упродовж двох місяців поточного року кількості вчинених злочинів у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, підстав для заспокоєння немає.

В.о. прокурора Вінниччини готовий працювати в нових умовах

Адже, цього року вже скоєно 178 особливо тяжких злочинів, значно збільшилась і кількість умисних вбивств, третина з яких залишилася нерозкритими. Значна їх частина вчиняється з корисливих мотивів, із застосуванням зброї, проникненням у житло та в стані алкогольного сп’яніння.

Також удвічі більше скоєно розбоїв, окремі з яких вчинено під прикриттям масових акцій протесту та з метою заволодіння зброєю".

За два з половиною місяці вже скоєно 68 кримінальних та 328 адміністративних правопорушень, пов’язаних з порушенням порядку придбання, зберігання та продажу вогнепальної, холодної та пневматичної зброї, бойових припасів.

Виявлено 52 випадки незаконного поводження із вогнепальною зброєю, що так само має тенденцію до зростання у порівнянні з минулим роком.

"Ми повинні протидіяти злочинності у чіткій взаємодії. Не залишається осторонь й таке наболіле на сьогодні питання, як боротьба з корупцією. Прокуратура забезпечуватиме реагування на кожен факт таких проявів. При цьому, хотів би зауважити, що робота правоохоронців значною мірою відволікається на численні заяви окремих громадян, організацій про нібито злочини, які є емоційними і не мають під собою ніякого підґрунтя. Перевірці кожної такої заяви приділяється значний час та ресурси, а в кінцевому результаті злочинна діяльність не підтверджується. І це відбувається у той час, коли реальні злочини залишаються поза увагою.

Ще раз хочу наголосити, що ми розраховуємо на активну співпрацю громадських активістів. Впевнений, що інформація, якою вони володіють, може стати корисною у розкритті резонансних злочинів, у боротьбі із корупцією. Необхідно налагодити оперативний обмін інформацією, побудувати наші стосунки на взаємній довірі. Так ми зможемо стабілізувати обстановку та виправдати довіру громадян ", - зазначив Михайло Козачук.

Наприкінці зустрічі перший заступник, в.о. прокурора області В'ячеслав Соколовий підкреслив: "Прокуратура має бути зразком згуртованості й правопорядку. Наше основне завдання - це захищати особу, суспільство, державу та бути справді Народною прокуратурою".

Членами засідання розроблено ряд заходів щодо упередження протистоянь, нормалізації громадського порядку, забезпечення безпеки громадян та стабільного функціонування владних структур.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Прес-служба прокуратури Вінницької області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)