В.Гройсман: Ми готові до змін, які зроблять нашу країну успішною - це буде найкраща наша відповідь на будь-яку агресію

03.04.14 17:30 2120 0

В.Гройсман: Ми готові до змін, які зроблять нашу країну успішною - це буде найкраща наша відповідь на будь-яку агресію

«У більшості українського народу є чітке розуміння того, що Україна має бути частиною цивілізованої, демократичної Європи», - про це сказав Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Володимир Гройсман в Брюсселі під час пленарної сесії Комітету Регіонів ЄС.

«Хочу сьогодні засвідчити від імені Уряду України, що ми готові до змін, які зроблять нашу країну кращою, які дозволять кожному зрозуміти, що демократія і влада, яка служить людям, може бути ефективною. В Україні врешті–решт має прийти успіх. Це буде найкраща наша відповідь на будь-яку агресію, в тому числі і окупацію, яку ми маємо сьогодні», - наголосив урядовець.

Звертаючись до учасників пленарної сесії Комітету Регіонів ЄС, Володимир Гройсман висловив слова вдячності за їхню рішучу підтримку України на шляху складних реформ.

Фото

В.Гройсман: Ми готові до змін, які зроблять нашу країну успішною - це буде найкраща наша відповідь на будь-яку агресію В.Гройсман: Ми готові до змін, які зроблять нашу країну успішною - це буде найкраща наша відповідь на будь-яку агресію В.Гройсман: Ми готові до змін, які зроблять нашу країну успішною - це буде найкраща наша відповідь на будь-яку агресію В.Гройсман: Ми готові до змін, які зроблять нашу країну успішною - це буде найкраща наша відповідь на будь-яку агресію

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Прес-служба Мінрегіону України
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)