Вінниччина просить відмінити реформу спиртової галузі

11.04.14 09:33 2097 0

Голова ОДА Анатолій Олійник надіслав відповідне звернення Арсенію Яценюку

Вінниччина просить відмінити реформу спиртової галузі

Реформу спиртової галузі потрібно відмінити, бо вона шкодить підприємствам. З таким проханням звернувся голова Вінницької облдержадміністрації Анатолій Олійник до прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка.

Як повідомили в департаменті регіонального економічного розвитку облдержадміністрації, з метою ліквідації негативних тенденцій, які склалися на підприємствах спиртової галузі в області, керівництво Вінниччини просить ініціювати питання про відміну реформи спиртової галузі, яка призвела до втрати юридичного статусу спиртових підприємств області та негативних наслідків створення державного підприємства «Укрспирт», зокрема, з пропозиціями щодо їх вирішення.

З-поміж негативних наслідків наводяться такі: відсутність належної організації отримання спиртовими підприємствами стабільних нарядів на випуск та реалізацію продукції, вимушені простої виробництва та систематичне перебування працівників у відпустці без збереження заробітної плати.

Крім того, департамент регіонального економічного розвитку облдержадміністрації надіслав лист до Кабінету Міністрів України від 02.04.2014 року, в якому були надані пропозиції щодо правового поліпшення діяльності промислових підприємств шляхом скасування постанови Кабінету Міністрів України від 28 липня 2010 року № 672 «Про утворення Державного підприємства «Укрспирт».
 

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)