Обласна рада не захотіла дати грошей на ремонт аварійної «Райдуги»

17.04.14 14:37 3729

Попередню домовленість міста і області депутати проігнорували

Обласна рада не захотіла дати грошей на ремонт аварійної «Райдуги»

Найбільший кіноконцертний зал Вінниці «Райдуга» через рішення обласної ради залишається без ремонту. Депутати, попри попереднє узгодження, поки відмовили у виділенні місту 3 мільйонів гривень на необхідну реконструкцію ККЗ.

Домовленість про те, що область допоможе у реконструкції найбільшого у місті ККЗ була укладена між керівниками Вінниці та області ще минулого року. Згідно неї, ремонт мав здійснюватись у нинішньому році спільними зусиллями – 3 мільйони виділяє міський бюджет, ще 3 – обласний.

 Обласна рада не захотіла дати грошей на ремонт аварійної «Райдуги»

Планувалось, що завдяки реконструкції «Райдуга» отримає повноцінний зал, в якому можна буде проводити масові заходи з ранньої весни до пізньої осені.

Питання із «Райдугою» має ще й інший ракурс – приміщення є аварійним і потребує негайних заходів, аби й надалі функціонувати, зазначає депутат обласної ради Володимир Кістіон.

На жаль, обласна рада вирішила, що питання із порятунком кіноконцертного залу не на часі, тому голосування відклали на потім. Підтримав це рішення і губернатор Анатолій Олійник, мовляв, гроші зараз потрібно шукати для створення батальйонів територіальної оборони, а «Райдуга» почекає.

Необхідні три мільйони є у залишку обласного бюджету, тож, після вивчення ситуації з «Райдугою», в облраді обіцяють повернутись до цього питання на наступній сесії.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Андрій Руденко
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)