Обласна влада чекає кредитів під 0,15%, як дають Молдові

03.06.14 17:56 2423 1

У Вінницькій області призначать спеціалістів, які відповідатимуть за залучення коштів від Євросоюзу

Обласна влада чекає кредитів під 0,15%, як дають Молдові

У Вінницькій області призначать спеціалістів, які відповідатимуть за залучення коштів від Євросоюзу. Обласна влада, керуючись прикладом Молдови, яка торік підписала Аосціацію з ЄС, очікує, що після остаточного підписання аналогічної угоди Україною, Вінниччина зможе отримувати дешеві кредити із заходу.

Обласна влада чекає кредитів під 0,15%, як дають Молдові

Як розповів заступник голови ОДА Андрій Гижко, польські банки розпочали кредитувати сільське господарство Молдови. Про умови кредитування вінницька делегація дізналась під час відвідин Підкарпатського воєводства у Польщі, куди їздила навчатись залучати кошти Євросоюзу у соціальну сферу та розвиток бізнесу.

«Що стосується бізнес-проектів – це є окремий напрямок, над яким працюють Торгово-промислові палати та цілий ряд банків. На прикладі Республіки Молдова нам показали до чого потрібно готуватися Україні в цілому, Вінниччині зокрема. Адже Молдові після підписання асоціації в листопаді минулого року Польща сформувала фінансовий ресурс у розмірі 100 мільйонів гривень для підтримки сільського господарства. Це ті кошти, які підприємства галузі мали можливість взяти у вигляді кредиту на 20 років під 0,15 % річних (наші ж банки пропонують 26-27% річних). Хоча подібного роду проекти нині для України не відкриті, але враховуючи євроінтеграційні напрямки нашої держави і те що бюджет ЄС формується кожного вересня, нам потрібно вже розпочинати підготовку до освоєння коштів Європейського Союзу та навчитися писати проекти» - підкреслив Андрій Гижко.

Обласна влада чекає кредитів під 0,15%, як дають Молдові

За словами Андрія Гижка польські партнери запевнили, що у 2015-му році запрацює програма «Україна-Польща», в рамках якої надаватиметься підтримка спільним проектам нашої країни та сусідньої республіки. Нині ж відпрацьовуються відповідні нормативні документи.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


  • 1. Dr.House
    Dr.House
    04-06-14, 11:01 | IP:85.159.0...
    "призначать спеціалістів, які відповідатимуть за залучення коштів від Євросоюзу" - что значит назначить? а если специалист не привлечет, то ответственность будет нести кто: он или те, кто его назначат? может есть смысл привлечь, а не назначить? опять создание "сладкого места" с зарубежными командировками для "хвостов" из прошлого? кто не помнит, что главными евроинтеграторами в области были "регионалы"? если "потрясти" бывших руководителей области, то можно и беспроцентно, и без Евросоюза...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)