• Моя Вінниця
 • Новини Вінниці
 • Влада
 • Материнське щастя Людмили Щербаківської: доньку – у керівники Фонду соцстрахування, зятя – в управління комунальної власності

Материнське щастя Людмили Щербаківської: доньку – у керівники Фонду соцстрахування, зятя – в управління комунальної власності

17.06.14 01:39 10400 20

Колишні опозиціонери тепер при владі разом з дітьми

Материнське щастя Людмили Щербаківської: доньку – у керівники Фонду соцстрахування, зятя – в управління комунальної власності

Нещодавні опозиціонери, які ще взимку розповідали вінничанам зі сцени нашого місцевого Євромайдану про корумповану владу попередників і про те, якою ця влада повинна бути «для народу», уже встигли самі пригрітися у керівних кріслах. І настільки ці крісла здалися теплими, що зайве не гають часу, аби дати посидіти у них і своїм нащадкам.

Людмила Щербаківська, керівник обласного осередку партії «Батьківщина», яка встигла за півтори місяці на посаді заступника губернатора вляпатися у скандал із передвиборчими «чорнушними» газетками проти Петра Порошенка, може порадіти одразу за двох своїх діточок.

Як повідомляє ВінницяОК, віднедавна заступником директора Вінницького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Віталія Давиденка стала випускниця Одеської національної юридичної академії Діана Кес. Діана Геннадіївна, до речі, - депутат Жмеринської районної ради по багатомандатному виборчому округу від Жмеринської районної організації політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина".  Щоправда, на сайті Жмеринської райради пані Діана значиться під іншим прізвищем, дівочим  – Щербаківська. І це не співпадіння - дівчина є донькою Людмили Щербаківської, заступника вінницького губернатора з гуманітарних питань.

Материнське щастя Людмили Щербаківської: доньку – у керівники Фонду соцстрахування, зятя – в управління комунальної власності

Діані Кес усього навсього 23 роки, а в неї уже чотири роки депутатського стажу, пише Вінниця.info. До речі, на посаді заступника директора відділення Фонду соцстрахування Діана Кес змінила Тетяну Бабій, яка так вчасно перейшла на посаду начальника Департаменту охорони здоров’я та курортів області.

Материнське щастя Людмили Щербаківської: доньку – у керівники Фонду соцстрахування, зятя – в управління комунальної власності

Однією донькою Людмила Щербаківська не обмежується. ВінницяОК пише, що до родинного чиновничого кола приєднався також зять заступника губернатора – Богдан Кес. Він тепер працює в оргвідділі Управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області.

Материнське щастя Людмили Щербаківської: доньку – у керівники Фонду соцстрахування, зятя – в управління комунальної власності

Ми ніяким чином не піддаємо сумніву професійні якості новопризначенців, це, як відомо, час покаже. А Людмилі Щербаківській з дітьми можна тільки позаздрити – це ж як комфортно працювати, коли тебе оточують такі рідні люди. І як мінімум, поки президент не розпочне кадрові ротації у регіонах, а за правилами, слідом за губернаторами мають йти у відставку й заступники, цим часом можна сповна насолодитися.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Вінниця.ОК
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 20. Макар
  Макар
  20-06-14, 20:28 | IP:77.121.109...
  Только открытый конкурс на все бюджетные должности должен уничтожить коррупционную составляющую.Люстрационщики должны не зевать,а работать на пользу общества.В данной ситуации надо это все коррупционное кудло разгонять..
 • 19.
  19-06-14, 07:26 | IP:78.154.162...
  Регине Сергеевне. Из того,что кто то там воспитанный или молодой спекциалист еще не выплывает,что он должен сразу в начальственное кресло прыгнуть.Таких молодых и воспитанных сейчас вагон и тележек миллион... Так что нечего покрывать коррупцию родителей,а деток гнать на закрытый конкурс и пусть там в общем порядке докажут свою компетенцию и знания профкомиссии в общем ряду со всеми претендентами!!!
  Всем уже порядком надоело это кумовство-родство.Вот через таких сволочей нормальные талантливые люди не могут прийти никуда,хотя заканчивали куда более престижные ВУЗы с медалями и прочее.
  Необходим закон для того,что б люстрационный комитет мог при нахождении таких родственных цепочек гнать с мест без возможностей снова занимать у кормушки места тем,кто его нарушил: и чиновникам и их родственникам...
  Закон касается исключительно чиновников или тех,кто на посту чинеовника!
 • 18. Nina
  Nina
  18-06-14, 15:56 | IP:83.149.8...
  Это очень хорошо, что они грамотные и воспитанные. Такие Украине сейчас очень нужны. Так вот, пусть берут пример с тех молодых людей ( а они в Украине есть) , которые без мамы и т.д. сами создали свой бизнес , свое производство, а не просиживают штаны во властных кабинетах, со столь юнного возраста. Пусть реальным трудом и результатом , а не посидэньками у компьютеров покажут свою любовь к своей Родине.
 • 17. Регина Сергеевна
  Регина Сергеевна
  18-06-14, 14:46 | IP:93.77.37...
  Отвечаю Паше! У молодых людей, и не только молодых, в инете можно много фотографий увидеть "по-приколу". Говорю с уверенностью, Богдан-очень воспитанный и грамотный парень!
 • 16. Vinnychanyn
  Vinnychanyn
  18-06-14, 12:36 | IP:178.74.252...
  От така вона, наша українська політика. Будемо чекати суттєвих змін тепер, особливо в питаннях кадрової ротації та люстрації, з оцінкою професійного рівня та реальним, чесним конкурсом.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)