Вінницька міська рада ухвалила Угоду про наміри із Агрономічною сільською радою

07.08.14 15:53 3719

Вінницька міська рада продовжує свою співпрацю із сусідніми територіальними громадами.

Вінницька міська рада ухвалила Угоду про наміри із Агрономічною сільською радою

Вінницька міська рада продовжує свою співпрацю із сусідніми територіальними громадами. З метою забезпечення соціально-економічного розвитку територій та підвищення якості життя і добробуту територіальних громад зараз розроблений проект Угоди про наміри, яку планується укласти між Вінницькою міською радою та сільською радою Агрономічного.

Відповідно до Генерального плану міста Вінниця вже другий рік працює з селами і селищами, які межують з обласним центром. Таких сусідів у міста сім, і з шістьма з них Вінницькою міською радою підписані угоди про співпрацю різного характеру.

Угода про наміри із сільською радою Агрономічного декларує домовленість між громадами спільно розвивати суміжні території. В документі серед іншого передбачається підтримка у розбудові необхідної інженерно-транспортної інфраструктури.

На позачерговій сесії міської ради 7 липня в.о. міського голови Сергій Моргунов проінформував, що цей крок в тому числі робиться для того, аби отримати додаткові можливості забезпечити земельними ділянками і вінничан, які відносяться до пільгових категорій населення. Це стане можливим за умови, якщо село Агрономічне включить свої землі запасу в межі населеного пункту.

«Відомо, що ми повністю не можемо задовольнити всі пільгові категорії населення земельними ділянками за рахунок земель Вінниці. Тому ми працюємо з селом Агрономічне. Сьогоднішнє рішення – це процес суто технічний: ми ухвалили Угоду про наміри. Далі будемо працювати в тому відношенні, щоб територію, яка знаходиться поза межами населеного пункту, перенести в межі Агрономічного, яке, в свою чергу, передасть нам від 30 до 50 % (в залежності від кількості землі), яку ми зможемо передати для пільгових категорій населення по такій самій процедурі, яку ми застосовували під час виділення ділянок в районі вулиці Північної», - розповів Сергій Моргунов.

Окрім цього, в Угоді передбачено розширення існуючого кладовища біля колишнього с. Пирогова в межах 10 га для здійснення поховань мешканців Вінниці та Агрономічного.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)