Голова облдержадміністрації шукає собі радника

03.09.14 11:39 2726

Анатолій Олійник оголошує умови анонсованого раніше конкурсу на здобуття посади радника голови Вінницької обласної державної адміністрації.

Голова облдержадміністрації шукає собі радника

Для з’ясування рівня фахової підготовки та бажання працювати на благо громади Вінниччини чекаю пропозиції та аналітичні записки від молоді. За результатами конкурсного відбору поданих документів один (чи одна) з претендентів (претенденток) отримає посаду радника голови ОДА, іншим кандидатам, які продемонстрували завзяття та здатність професійно ставитися до справи, допоможемо у працевлаштуванні в органах влади та місцевого самоврядування.

Аналітичні записки пропонується подавати за такими напрямками:

  • Основні напрямки формування стратегії розвитку Вінницької області на сучасному етапі. Перевага надається тестовому проекту стратегії розвитку регіону.
  • Європейська інтеграція і Вінниччина. Конкретні кроки влади та громади в напрямку євроінтеграції, проекти.
  • Залучення грантів в розвиток різних сфер життя області. Формуємо креативний пул для агенції регіонального розвитку, як єдиного координаційного органу з написання грантових програм та залученню інвестицій в область.
  • Інвестиційна привабливість регіону. Реальні проекти для залучення інвестицій.
  • Інформаційно-аналітичне забезпечення діяльності органів влади та місцевого самоврядування. Найкращим критерієм конкурсу будемо вважати розміщення власних матеріалів конкурсантів в ЗМІ на різноманітну тематику, про область та суспільно-політичне життя.

Аналітична записка (до 5 аркушів) має містити Ваше особисте бачення щодо одного із зазначених напрямків. Конкурсні роботи можна надсилати на мою особисту сторінку у мережі Фейсбук, або на електронну поштову адресу: vinnicaoda@gmail.com

Відкриємо дорогу до управління молоді!

P.S. Основний меседж для претендентів – генерування реальних та нестандартних ідей, практичних проектів. 

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)