Порошенко підписав закон, який забороняє російські фільми та серіали про військових

02.04.15 12:32 2269

Порошенко підписав закон, який забороняє російські фільми та серіали про військових

Президент України Петро Порошенко підписав закон «Про внесення змін до деяких законів про захист інформаційного телерадіопростору України», що забороняє використання будь-якої аудіовізуальної продукції, яка шкодить національній безпеці України і прославляє збройні формування держави-окупанта.

Як повідомляється на офіційному сайті Верховної Ради, проект закону №1317 «повернуто з підписом президента» 2 квітня.

Документ передбачає, що в Україні забороняється поширення і публічна демонстрація фільмів, виготовлених фізичними і юридичними особами Російської Федерації, а також фільмів, які пропагують (включаючи надання позитивної інформації) діяльність правоохоронних органів, Збройних сил, інших військових або силових формувань Російської Федерації або їхніх окремих представників, і фільмів, сюжет яких прямо або побічно пов’язаний із діяльністю цих органів або формувань.

5 лютого 2015 року Верховна Рада України підтримала у другому читанні та в цілому президентський законопроект № 1317 "Про внесення змін у деякі закони України щодо захисту інформаційного телерадіопростору України".

19 березня голова Верховної Ради Володимир Гройсман підписав цей закон. "Хочу привітати всіх, адже тепер з наших екранів зникне телепропаганда, яка спотворює нашу історію і підносить агресора. Але ще раз хочу підкреслити: цей закон не стосується ні мультфільмів, ні серіалів про кохання. Забороняються лише пропагандистські агітки. А телеканалам: їм надається два місяці для того, щоб перейти на нові рейки", - написав тоді спікер парламенту в соцмережі.

18 березня Верховна Рада не підтримала ініціативу "Опозиційного блоку" скасувати прийняті парламентом 5 лютого зміни в українське законодавство, що забороняють демонстрацію фільмів, вироблених фізичними та юридичними особами РФ з 2014 року.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Еспресо.TV, Радіо Свобода
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)