В.Гройсман: Новина про підвищення зарплат депутатам - фейк

14.04.15 20:46 2233

В.Гройсман: Новина про підвищення зарплат депутатам - фейк

Про це на своїй сторінці у Facebook написав голова парламенту Володимир Гройсман.

"Сьогодні в соціальних мережах поширилася чутка про те, що зарплатня депутатів виросла аж у три рази. Хочу офіційно заявити – ніякого підвищення не було і я, як Голова Верховної Ради, жодного рішення про підвищення зарплатні депутатам у тих умовах, в яких зараз живе країна, не підпишу. Хочеться звернути увагу тих, хто розповсюджує ці чутки – не вигадуйте те, чого немає", - написав він.

Сьогодні в соціальних мережах поширилася чутка про те, що зарплатня депутатів виросла аж у три рази. Хочу офіційно заяви...

Posted by Volodymyr Groysman on 14 квітня 2015 р.

 

Мустафа НайємДепутат від "Блоку Петра Порошенка" Мустафа Найєм пояснив на своїй сторінці у Facebook, що Верховна рада встановила максимально можливий розмір заробітної плати для співробітників всіх держустанов і бюджетних організацій, у тому числі народних депутатів.

"А якщо бути точніше, зняла обмеження, прийняте минулим парламентом. Це означає, що теоретично зарплату всім цим співробітникам можна встановити в розмірі від 0 грн до 17,5 тисяч гривень.  Чи означає це, що народні депутати вже отримують таку зарплату? Ні. Тому що Верховна Рада працює за таким же принципом, що і всі юридичні особи - зарплата співробітників визначається внутрішніми розпорядженнями керівництва парламенту, в даному випадку - спікера парламенту", - пише Найєм.

Повышения зарплаты народных депутатов не будет. Официально. Только что говорил по телефону со спикером Volodymyr...

Posted by Mustafa Nayyem on 14 квітня 2015 р.

 

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)