Верховна Рада ухвалила заяву про відсіч збройної агресії Росії

21.04.15 13:40 1995 0

Верховна Рада ухвалила заяву про відсіч збройної агресії Росії

За відповідне рішення проголосували 259 депутатів.

Ця заява визначає наслідки агресії, щоб Україна могла офіційно висувати вимоги і претензії до Росії, хоча Москва заперечує свою участь в конфлікті в Україні.

Як твердять автори постанови, "збройна агресія Російської Федерації проти України розпочалась 20 лютого 2014 року, коли були зафіксовані перші випадки порушення Збройними Силами Російської Федерації порядку перетину державного кордону України".

В документі детально простежуються події початку 2014 року, які призвели до анексії Криму Росією. Російська влада, яка спершу відмовлялася визнавати, що люди без розпізнавальних знаків в Криму були росіянами, згодом підтвердила, що то були російські військові.

Далі в заяві хронологічно описані початок та розвиток конфлікту на сході України, які в документі названо "другою фазою збройної агресії Російської Федерації проти України".

"Незважаючи на досягнення Мінських домовленостей (Мінський протокол від 5 вересня 2014 року, Мінський меморандум від 19 вересня 2014 року і Мінський "Комплекс заходів від 12 лютого 2015 року"), учасником яких є російська сторона і які спрямовані на припинення викликаного російською агресією збройного конфлікту, Російська Федерація з більшою або меншою інтенсивністю продовжує збройну агресію проти України", - сказано в заяві, ухваленій Верховною Радою.

Російська сторона наразі не відреагувала на ухвалену заяву.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:BBC Україна
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)