Верховна Рада прийняла закон, який повністю зруйнує монополію ЖЕКів, - Гройсман

14.05.15 14:05 3381 0

Верховна Рада прийняла закон, який повністю зруйнує монополію ЖЕКів, - Гройсман

Закон "Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку", прийнятий сьогодні Верховною Радою України, дозволить зруйнувати монополію ЖЕКів та стане ще одним кроком на шляху децентралізації влади в Україні. Про це сказав Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман під час пленарного засідання, на якому Парламент ухвалив зазначений закон.

«Це саме цей Закон, який повністю зруйнує монополію ЖЕКів. ЖЕКи повинні залишитися в минулому», - зазначив керівник Парламенту.

В.Гройсман переконаний, що з прийняттям цього закону у громадян України з`явиться можливість реалізовувати свої законні права власників, зокрема обирати, "хто і за якою ціною буде обслуговувати» будинки, в яких вони мешкають. «І це означає тільки одне - ми зараз цим законом звільнимо від рабства українців перед ЖЕКами - рудиментами радянської системи поборів», - додав він.

«Цей Закон дає можливість абсолютно нормально сьогодні децентралізувати цю позицію. Це величезний крок вперед», - відзначив В.Гройсман.

Фото

Верховна Рада прийняла закон, який повністю зруйнує монополію ЖЕКів, - Гройсман Верховна Рада прийняла закон, який повністю зруйнує монополію ЖЕКів, - Гройсман Верховна Рада прийняла закон, який повністю зруйнує монополію ЖЕКів, - Гройсман Верховна Рада прийняла закон, який повністю зруйнує монополію ЖЕКів, - Гройсман

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Прес-служба Верховної Ради України
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)