Асоціація міст України вважає діючу систему стягнення ринкового збору неефективною

08.10.09 07:39 2342

Торік від ринкового збору до бюджету Вінниці надійшло більш ніж 7,2 млн. грн. У кризовому 2009-му - очікується зібрати 7,3 млн. грн. (за підсумками трьох кварталів до міської скарбниці надійшло вже майже 5 млн. грн.).

Асоціація міст України вважає діючу систему стягнення ринкового збору неефективною

Міський голова Володимир Гройсман переконаний, що система, яка діє на сьогоднішній день по стягненню ринкового збору, дає привід для багатьох зловживань, а відтак необхідно змінювати форму та адміністрування цього податку.

«Нам вдалося при зменшенні ринків у місті майже вдвічі збільшити надходження від ринкового збору, - розповідає мер міста. - Асоціація міст України виходила із пропозицією до Верховної Ради щодо ліквідації ринкового збору та його заміну на інший вид оподаткування. Як варіант - у вигляді торгового патенту, щоб людина сплатила один раз і спокійно займалася роботою. Цей Закон був успішно «провалений» парламентарями, і я думаю, що до президентських виборів провести його нам навряд чи вдасться. Але після виборчих перегонів ми знову піднімемо питання щодо його прийняття».
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)