Керівник Вінницької обласної поліції сьогодні представив свого нового зама

29.02.16 13:51 2893

Керівник Вінницької обласної поліції сьогодні представив свого нового зама

Керівник вінницької поліції Антон Шевцов представив особовому складу поліції свого заступника Олександра Селіверстова. До цього полковник поліції Олександр Селіверстов працював заступником начальника Головного управління Нацполіції у Чернігівській області.

Очільник поліції зазначив, що Олександр Селіверстов має великий професійний і бойовий досвід та побажав йому успіхів в роботі на благо вінницької громади.

Керівник Вінницької обласної поліції сьогодні представив свого нового зама

Для довідки:

Селіверстов Олександр Іванович народився 28 серпня 1973 року в м. Стаханов Луганської області. Службу в органах внутрішніх справ розпочав у 1993 році міліціонером роти патрульно-постової служби міліції Стаханівського МВ УМВС України в Луганській області. Працював на різних посадах у Стаханівському МВ УМВС в Луганській області. У 2011 році очолив вказаний міськвідділ міліції. З червня 2014 року брав участь у бойових діях по визволенню населених пунктів Луганщини від сепаратистів.

З листопада 2014 року - начальник управління громадської безпеки ГУМВС України в Луганській області.

З червня 2015 року працював на посадах начальника управління громадської безпеки, заступника начальника УМВС України в Чернігівській області.

Наказом начальника ГУНП у Вінницькій області від 26 лютого 2016 року призначений на посаду заступника начальника ГУНП у Вінницькій області.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Прес-служба ГУ Національної поліції у Вінницькій області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)