На черговій сесії міської ради, серед іншого, депутати виділили кошти з міського бюджету на харчування дітей у початковій школі, фінансування якого призупинено з державного бюджету, та на забезпечення безоплатного проїзду в громадському транспорті дітей з 6 до 18 років, якщо один з батьків загинув в зоні АТО.

26 серпня відбулась чергова сесія міської ради. Депутати розглянули на ухвалили майже 50 питань порядку денного. Серед іншого вони прийняли рішення оприлюднювати свої декларації про доходи та ініціювали запровадження Мораторію на популізм і звернулись із цим до парламентських та позапарламентських партій, громадський організацій, обласних, районних, міських та селищних рад .

Також депутати прийняли рішення фінансувати з міського бюджету харчування учнів. Це питання постало тому, що з початку поточного року держава припинила фінансувати безкоштовні сніданки для учнів 1-4 класів та обіди для школярів 5-11 класів із малозабезпечених сімей. Тому міська рада прийняла рішення змінити підходи. «В січні цього року з бюджету міста було виділено 6,5 млн грн на харчування дітей до кінця навчального року. Тепер ми виділяємо до кінця року ще 5 мільйонів. Також ми збільшили вартість цього харчування, розширили раціон. Я давав доручення профільному департаменту разом з батьками відпрацювати норми харчування. На сьогодні прийнято рішення встановити вартість харчування для дітей 1-4 класів у розмірі 7,5 гривень на дитину, з них 5 гривень – це кошти міського бюджету і 2,5 грн – це кошти батьків. Діти пільгових категорій харчуватимуться безкоштовно. І, звичайно, важливо підвищувати якість харчування. І ми досить серйозно будемо над цим працювати», - сказав міський голова Сергій Моргунов.

Окрім цього, депутати ухвалили зміни до міського бюджету, які включають термореновацію дитячого садка №77. В поточному році на реалізацію цього проекту для міста передбачена субвенція з державного бюджету в розмірі 6,9 млн. Ще 208 тис., як співфінаснування робіт, заплановано виділити з міського бюджету. В рамках проекту буде виконано заміну вікон, утеплення покрівлі та фасаду.

Одним із рішень сьогоднішньої сесії стало також надання щомісячної матеріальної допомогу на проїзд у міському громадському транспорті дітям від 6 до 18 років, один з батьків яких загинули в АТО. Ці кошти будуть нараховуватись на картковий рахунок.Переглядів: 3040
Поширень: 0