Володимир Гройсман - віце-президент Асоціації міст України з питань ЖКГ

06.12.10 19:24 3200

Минулого тижня, на звітно-виборній Конференції уповноважених представників Асоціації міст України, було обрано керівні органи Асоціації міст України та громад.

Володимир Гройсман - віце-президент Асоціації міст України з питань ЖКГ

Участь у Конференції взяли близька сотні очільників міст, виконавчі директори регіональних відділень, представники центральних органів влади та народні депутати України. Після затвердження Звіту про діяльність Правління та виконавчої дирекції АМУ та обговорення основних напрямків роботи на найближчі два роки - відбулось обрання керівних органів Асоціації міст України та громад. Вінницький міський голова Володимир Гройсман відтепер опікуватиметься питаннями житлово-комунального господарства - його обрано віце-президентом з питань ЖКГ (до цього він був віце-президентом з правових питань). Вже втретє очолив АМУ мер Дніпропетровська Іван Куліченко. Віце-президентом з виконавчої роботи знову став Мирослав Пітцик.

Для довідки:
АМУ заснована в червні 1992 року. На той час до її складу входило 35 міст. Основна мета діяльності Асоціації - підтримка курсу ринкових перетворень, розширення зв'язків між містами на ґрунті економічного співробітництва, захист законних прав та інтересів членів Асоціації в органах влади та управління, взаємодія з владними структурами і громадськими об'єднаннями. У січні 1995 року на загальних зборах Асоціації був прийнятий новий статут, згідно з яким вона стала носити свою теперішню назву - Асоціація міст України, і одержала статус всеукраїнської недержавної організації. Сьогодні Асоціація міст України об'єднує 527 міст, селищ і сіл,в яких проживає понад 80% населення України.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)