Губернатор Вінниччини організує пряму поставку місцевих продуктів харчування на прилавки супермаркетів

27.01.11 14:06 3074

Микола Джига вимагає збільшити присутність на торговельних прилавках продуктів місцевих виробників

Губернатор Вінниччини організує пряму поставку місцевих продуктів харчування на прилавки супермаркетів

Голова облдержадміністрації бачить можливість реального впливу на ціноутворення в області через насичення споживчого ринку товарами основної групи. Здешевлення мають досягти за рахунок розширення мережі фірмових магазинів місцевих виробників, а також створення подібних відділів у супермаркетах національних торговельних мереж. На відпрацювання реалізації цих намірів очільник області дав тиждень.

Голова облдержадміністрації скликав спеціальну нараду, аби з’ясувати, чому в області, яка є одним з найбільших виробників аграрної продукції, здорожчало продовольство. За урядовими даними, підвищення відбулось на 13 найменувань. Проте, як зазначив начальник Державної інспекції з контролю за цінами у Вінницькій області Ігор Галицький, моніторинг цін здійснювався лише у чотирьох районах, тому інформація не може відображати об’єктивну ситуацію по всьому регіону. Разом з тим, голова облдержадміністрації доручив профільним управлінням та службам детально розібратися у цьому питанні і через тиждень подати готовий план заходів зі стабілізації ситуації на споживчому ринку. Микола Джига вважає, що головним чином ціни накручують посередники. «Я бачу проблему в схемах і в зацікавленні окремих груп людей їх зберігати, оскільки вони мають тут свій інтерес». Ще однією причиною здорожчання товарів є їх завезення з-за меж області. Тому голова облдержадміністрації доручив розробити дієву систему наповнення закладів торгівлі продовольством вінницького виробництва. «Треба розширити мережу фірмових магазинів місцевих виробників», - додав він. На сьогодні таких торговельних точок налічується в області 400, з них 70 – у Вінниці. Незадоволений губернатор і політикою менеджменту національних торговельних мереж. Вони практично не реалізовують продукцію, вироблену на території регіону. Змінити ситуацію планують шляхом переговорів з власниками цих закладів і організації прямих поставок місцевих продуктів харчування на прилавки супермаркетів.

Регулювати цінову ситуацію в регіоні збираються і через збільшення пропозиції продовольчих товарів. Микола Джига доручив вивчити питання щодо розширення виробництва кисломолочної продукції на території області, відновлення роботи хлібопекарень в районах.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)