Микола Джига доручив усунути бюрократичні перепони для розвитку бізнесу

25.02.11 06:10 2586

Голова облдержадміністрації наполягає на створенні комфортного середовища для розвитку малого бізнесу

Микола Джига доручив усунути бюрократичні перепони для розвитку бізнесу

Голова облдержадміністрації Микола Джига доручив розробити механізм дієвої підтримки бізнесу, який полягатиме в усуненні бюрократичних перепон. Він вимагає спростити дозвільні процедури і забезпечити прозорість роботи контролюючих органів. Також керівник області закликав підприємців активно повідомляти владу про факти тиску на них на спеціальну «гарячу лінію».

На зустрічі з головою облдержадміністрації підприємці скаржились на корумпованість чиновників та недосконале законодавство з питань ведення бізнесу. Микола Джига підкреслив: «Влада – це структура, яка повинна обслуговувати людей , сприяти усьому, що має ростки розвитку, створювати відповідний клімат». На його думку, у формуванні сприятливого середовища для розвитку бізнесу значну роль відіграє влада на місцях, яка повинна налагодити постійний діалог з підприємцями. Він наголосив, що райдержадміністрації зобов’язані зробити все, щоб «припинити митарства і знущання з підприємців». Також він доручив організувати супровід кожного новоствореного малого підприємства.

Голову облдержадміністрацію обурюють дії структур, які видають дозволи на підключення до мереж водо-, тепло-, газо-, електропостачання: «У мене є приклад документу – дозвіл на підключення газу. Щоб його погодити, треба зібрати 35 підписів. Я не виключаю, що через одного треба давати. Не через одного, а кожному, - мене виправляють». Губернатор доручив правоохоронним органам перевірити процедуру надання таких дозволів на предмет її прозорості. А також попросив підприємців не боятися сигналізувати про факти вимагання «хабарів» та інших неправомірних дій службових осіб.

Голова облдержадміністрації запевнив, що буде у своїй роботі послідовно дотримуватись принципу «влада і бізнес - партнери». «Ми – з вами, - сказав він, звертаючись до представників бізнесу. - Що від нас залежить, ми все будемо робити, щоб працював бізнес і розвивалась область. Для цього є всі передумови».

Для довідки:
На 1 січня 2011 року в області зареєстровано 109 тис. суб’єктів малого підприємництва. За 2010 рік їх кількість зросла на 6 тис. одиниць. За кількістю суб’єктів малого підприємництва, область посідає 11 місце в державі. За 52 показниками, які характеризують сприятливе середовище для розвитку бізнесу, - Вінниччина посідає 13 місце в країні.

 

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)