У вінницькій мерії звільнили майже 100 чиновників

06.04.11 09:17 5178 6

Виконавчі органи міської ради реорганізовано і скорочено майже 100 чоловік

У вінницькій мерії звільнили майже 100 чиновників

З першого квітня виконавчі органи міської ради запрацювали в новому форматі і в оновленому складі. Реорганізацію міська рада розпочала по власній ініціативі з метою підвищення ефективності системи управління. За результатами повної реорганізації управлінської структури міста кількість працівників виконавчих органів міськради зменшилась майже на сотню, а замість 38 управлінь та відділів з'явилось 35 нових підрозділів - департаментів та самостійних відділів.

Керівництво міської ради вирішило, що для вирішення нових задач, які витікають з концепції Стратегії «Вінниця-2020», необхідно також по-новому будувати роботу виконавчих органів міської ради. Тому в середині січня і було прийнято рішення про зміну структури управління. В результаті кількість штатних одиниць була скорочена і усі посадовці заново пройшли конкурсний відбір.

Конкурс на заміщення вакантних посад у новостворену структуру завершився 28 березня. Загальна кількість вакансій, яка була оголошена 4 лютого у «Вінницькій газеті», склала 547 одиниць. Для участі у конкурсі було подано 565 заяв, серед яких 52 - від вінничан, які до цього в муніципалітеті не працювали (27 з них успішно пройшли конкурс). Переважна більшість кандидатів на вакантні посади під час усного конкурсу спілкувались в тому числі і з міським головою Володимиром Гройсманом.

Відбулись зміни і у керівному складі. Департамент охорони здоров'я очолила Людмила Грабович (яка декілька місяців була виконуючим обов'язки начальника управління охорони здоров'я); департамент архітектури, містобудування та кадастру - Максим Мартинюк (одним з його заступників і головним архітектором міста стала Наталя Котощук, іншим - колишній начальник управління земельних ресурсів Олександр Бондарчук). Управління праці та соціального захисту населення відтепер об'єднані у департамент соціальних послуг. Директором цього департаменту призначено Ларису Попову. Новий департамент правової політики та якості очолив Сергій Тимощук (цей департамент об'єднав два колишні управління - юридичне та інформаційно-аналітичне). Іще один підрозділ, якого раніше взагалі не було у складі виконавчих органів міської ради, - департамент самоврядного контролю, котрий очолив Віктор Кривіцький.

На оперативній нараді в понеділок 4 квітня Вінницький міський голова Володимир Гройсман підкреслив: «Прагнення зробити Вінницю дійсно європейським містом вимагає і європейських підходів до його управління. Чимало було зроблено у минулій каденції, але ми повинні йти далі. Посадовці органів місцевого самоврядування повинні чітко розуміти, що вони працюють для людей і громади, вміти думати на перспективу і орієнтуватись на результат. Ми будемо цьому вчити - і цього вимагати. Такі співбесіди з усіма працівниками, які були в ході конкурсу, відтепер будуть щорічними, щоб ми могли постійно «звіряти свої годинники».

За результатами відкритого конкурсу у виконавчих органах залишилось вакантними 27 посад, на які буде оголошено повторний конкурс. «Конкурсна комісія не завжди одразу приймала рішення про те, чи рекомендувати того чи іншого кандидата на вакантну посаду, - розповідає директор департаменту кадрової політики міської ради Тетяна Ласкавчук. - 11 чоловік за рекомендацією конкурсної комісії будуть працювати у виконавчих органах протягом випробувального строку, по завершенню якого буде прийматись рішення - залишиться кожен із них на посаді, чи ні».

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 6.
  09-04-11, 14:03 | IP:81.30.173...
  VIN, на офiцiйному сайтi мiськради: www.vmr.gov.ua

  оголошення-вакансii...
 • 5. VIN
  VIN
  08-04-11, 18:17 | IP:77.121.105...
  А в якому номері газети мають розмістити ці 27 вакантних посад
 • 4. Олександр
  Олександр
  07-04-11, 08:52 | IP:178.95.90...
  Чому поновили Котощук????- вона що купила собі цю посаду??? -за п'ять минулих років як архітектор вона принесла місту тільки збитки, які ми будем відчувати ще багато років. Дякуючи чорнобильцям, пані Котощук хоч буде знати хто такий був Максимович, бо вона того не знала. З такими фахівцями, і у Гройсмана впаде рейтинг, як кажуть скажи хто твій підлеглий, і ми будем знати який ти керівник.
 • 3. IgorF
  IgorF
  06-04-11, 22:31 | IP:194.50.125...
  Що??? Котощук знову працює? Як Гройсман може не бачити як псується архітектура міста і нічого не приймається. на пам"ятках архітектури з"являються нові балкони, прибудови, деякі будинки - зруйновані. та що я пишу, ось подивіться:
  http://www.youtube.com/watch?v=WXwqcjRnVfg
 • 2. 123
  123
  06-04-11, 11:44 | IP:91.213.119...
  Вірно. Мали скоротити 73 чоловіка, от і залишилось 27 вакантних посад

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)