У Вінниччині триває підготовка до відзначення 1025-річчя хрещення Київської Русі

10.08.11 12:02 3392

Про проведення на Вінниччині заходів з підготовки 1025-річчя хрещення Київської Русі йшлося на прес-конференції, яка відбулась 8 серпня за участю начальника управління у справах релігій облдержадміністрації Ігоря Салецького та Митрополита Симеона.

У Вінниччині триває підготовка до відзначення 1025-річчя хрещення Київської Русі

З початку року на Вінниччині була проведена велика кількість тематичних виставок, ярмарок. Особливу увагу священнослужителями області приділяли роботі з дітьми. Їм організовувалися поїздки по святих місцях, переглядалися кінофільми, хресні ходи з молоддю на катамаранах по річці Південний Буг, похід по берегах Чорного моря, тощо. У брацлавській недільній школі тривалий час діє гурток журналістів. Цього року, матеріали, вірші, розповіді дітей, стосовно хрещення Київської Русі і християнського життя можна було прочитати в багатьох періодичних виданнях, як світських так і православних.

На Вінниччині активно ведеться робота з організації заходів, що сприяють збереженню пам'яток сакральної культури - видаються відповідні буклети, альбоми.

Слід відмітити, що у першому півріччі 2011 року релігійним громадам області повернуто 10 культових споруд, з яких 7 релігійним громадам Української православної церкви.

 

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)