Фонд Порошенка допоміг освітити Хмільник

21.10.11 11:42 5420

З 19 жовтня в місті-курорті Хмільнику стало світліше.

Фонд Порошенка допоміг освітити Хмільник

Ліхтарі у ХмільникуНа звернення міського голови міста, Василя Пилиповича Грушка щодо облаштування території Хмільника, зокрема парку відпочинку, благодійний Фонд Петра Порошенка відгукнувся та передав громаді декоративні ліхтарі.

- Ми дуже вдячні фонду Петра Порошенка за те, що вони відгукнулись на прохання допомогти облаштувати наше курортне місто. Завдяки підтримці ми зможемо провести освітлювальні роботи в більшому обсязі, ніж планувалось, - сказав міський голова Хмільника під час церемонії передачі ліхтарів. – Наше місто стане ще кращим та світлішим. Ми залюбки співпрацюємо з усіма організаціями, які можуть внести посильну допомогу на розвиток міста, і фонд Петра Порошенка – наш найбільших друг серед них.

Заступник директора фонду Людмила Яценко відзначила, що благодійна організація і надалі буде реагувати на потреби територіальних громад, які намагаються власними силами вирішити проблеми благоустрою та облаштування міст та сіл нашого регіону.

- Це так чудово - працювати з активними громадами, які прагнуть зробити місто чи село в якому живуть заможнішим, по-європейському затишним та чистим. І саме такі громади в першу чергу отримають підтримку від фонду, адже основним завданням нашої діяльності є сприяння позитивним перетворенням у громадах, з яких складеться нова, красива та багата Україна.

Для довідки:

Фонд Петра Порошенка працює вже більше 10 років. Фонд турбується про малозабезпечених пенсіонерів; проявляє турботу про дітей-сиріт і підтримує багатодітні сім'ї. По всіх містах Україна фондом Петра Порошенко продовжують встановлюватися дитячі майданчики.

За час своєї діяльності Фонд активно допомагає православним громадам і бере участь у відновленні православних храмів та відродженні християнських святинь, а також активно бере участь у програмі «Зігрій любов'ю дитину», в рамках якої 11 багатодітних сімей, які живуть на Вінниччині та виховують десять і більше дітей отримали матеріальну допомогу, та поліпшили свої житлові умови. За підтримки фонду територіальні громади області відновлювали ФАПи, добудовували дитсадки та закуповували медичну апаратуру та швидкі допомоги.

Фото

Фонд Порошенка допоміг освітити Хмільник Фонд Порошенка допоміг освітити Хмільник

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)