Чотири кримінальні справи порушено на Вінниччині через шахрайства з виплатами постаждалим від повені

05.09.08 08:43 2924

Факти фальсифікації документів, аби отримати право на державні виплати постраждалим від повені, виявили співробітники УМВС України у Вінницькій області. У справі замішані посадові особи.

Чотири кримінальні справи порушено на Вінниччині через шахрайства з виплатами постаждалим від повені

- Один із псевдопотерпілих, заручившись підтримкою окремих посадовців Бернашівської сільської ради, підробив документи свого сина, студента Одеської юридичної академії, - повідомили у ВЗГ УМВС області. - Це дало змогу внести останнього до списків та скористатися пільгами по оплаті 5 років навчання у розмірі 57 500 гривень за рахунок державного бюджету. Аналогічно інший мешканець, вступивши в змову з посадовими особами цієї ж сільської ради, сфальсифікував необхідні папери, що дало змогу скористатися пільгами по оплаті за навчання сина-третьокурсника митної академії. З держбюджету таким чином поцупили 18 300 гривень.

Наразі прокуратурою Могилів-Подільського району порушено кримінальну справу відповідно до ч. 2 ст.190 КК України. Підозрюваним загрожує до трьох років позбавлення волі. Ще одна кримінальна справа порушена у Ямполі. Там місцева мешканка надала неправдиві документи про підтоплення свого будинку і отримала 2500 гривень компенсації.

- Також у правоохоронців виникли питання і до деяких членів комісії Могилів-Подільського міськвиконкому, - подовідомляють у ВЗГ. - Вони за попередніми даними розслідування, безпідставно прийняли рішення про надання одному з працівників виконкому грошової допомоги у розмірі 5 тисяч гривень. За даним фактом порушено кримінальну справу відповідно до ч.2 ст. 190 (шахрайство за попередньою змовою групою осіб).
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)