Шкільний стадіон відкривали два генерали

12.12.11 17:43 6181

У смт. Сутиски Тиврівського району учні місцевої школи відтепер матимуть змогу тренуватись на новому стадіоні зі штучним покриттям

Шкільний стадіон відкривали два генерали

Спортивний майданчик, обладнаний за сучасними технологіями зі штучним покриттям, презентували дітям голова ФСТ України «Динамо» народний депутат України Віктор Корж та голова вінницької обласної організації ФСТ «Динамо» генерал-майор міліції Валерій Нонік.

Урочисте зібрання розпочалося з підняття державного прапора України та ФСТ «Динамо» кращими юними спортсменами.

На святі , яке вдалося організувати по-родинному теплим попри холодну погоду, діти подарували присутнім почесним гостям свої пісні та слова подяки.

Кульмінацією свята стало перерізування символічної червоної стрічки. А потім на щойно презентованому футбольному полі під оплески присутніх генерали вдарили по футбольному м’ячу разом з юними футболістами .

- Одне з надзвичайно важливих завдань міліції сьогодні - це профілактика злочинності, і в першу чергу, серед неповнолітніх . Для нас надзвичайно важливо забрати дітей з вулиці та долучити до занять спортом, адже це одна з важливих складових виховання підростаючого покоління. Про майбутнє українців треба турбуватися вже сьогодні, прививаючи дітей повагу до закону, здоровий образ життя, - наголосив начальник вінницької міліції Валерій Нонік.

Народний депутат України Віктор Корж зазначив, що такі майданчики відкриті в багатьох районах області за сприяння ФСТ України «Динамо» в рамках програми оздоровлення молоді. В січні на Вінниччині розпочнеться перша дитяча спортивна олімпіада, переможці якої матимуть змогу відпочити та ознайомитися, як тренуються олімпійські чемпіони на спортивній базі в Криму.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:СЗГ УМВС України у Вінницькій області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)