На Вінниччині контрабандну горілку перевозять навіть під виглядом пошти

18.12.11 22:38 2366

Податківці затримали партію неякісної горілки, яку перевозили під виглядом пошти

На Вінниччині контрабандну горілку перевозять навіть під виглядом пошти

У рамках профілактичних відпрацювань співробітники відділення протидії незаконному обігу підакцизних товарів податкової міліції затримали у Тростянецькому районі мікроавтобус «Форд Транзит», вантажений горілкою під марками акцизного збору, що містять явні ознаки підробки. Будь-які супровідні документи на товар та на автомобіль були відсутні.

Від занадто цікавих очей нелегальний вантаж зловмисники сховали за ретельно опломбованими дверима вантажного відсіку автомобіля. Відповідно до товарно-транспортної накладної авто перевозило пошту. Причину подібної таємничості податківці з’ясували одразу: салон мікроавтобуса виявився дощенту заповнений ящиками з горілкою «Пшенична межа», марки акцизного збору на пляшках містили явні ознаки підробки. Це означає, що горілка виготовлена нелегально і її вживання може завдати шкоди життю і здоров’ю споживачів. Між тим, як з’ясували податківці, товар призначався для подальшої реалізації у торговельній мережі.

Наразі вся нелегальна продукція – майже дві тисяч пляшок, розфасовані у 99 ящиків на суму понад 50 тисяч гривень – вилучена. Загальна сума вилученого склала більше 180 тисяч гривень.

Ольга Шишківська, прес-офіцер управління
податкової міліції ДПА у Вінницькій області

Фото

На Вінниччині контрабандну горілку перевозять навіть під виглядом пошти На Вінниччині контрабандну горілку перевозять навіть під виглядом пошти

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)