На Вінницьку область закупили 40 автомобілів швидкої медичної допомоги

20.01.12 15:31 2648 2

На Вінницьку область розподілено додатково 40 автомобілів швидкої медичної допомоги

На Вінницьку область закупили 40 автомобілів швидкої медичної допомоги

Згідно до наказу МОЗ України від 23.12.2011р. № 953 на Вінницьку область розподілено додатково 40 автомобілів швидкої медичної допомоги для служби екстреної медичної допомоги та медицини катастроф області, закуплені за рахунок коштів Державного бюджету на загальну суму 27 млн. 193 тис.грн.

На даний час швидкими темпами ведеться будівництво приміщення для розміщення Вінницького обласного Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Розпочата робота щодо створення на базі лікарських амбулаторій пунктів швидкої медичної допомоги тимчасового базування для забезпечення дотримання термінів прибуття працівників швидкої допомоги. Станом на 01.01.2012 року створено 24 таких пункти

Рішенням сесії районної ради Бершадської РДА на базі приймального відділення Бершадської ЦРЛ створено відділення екстреної медичної допомоги.

Що стосується вторинного та третинного рівнів, то слід відзначити, що прийнято рішення сесії Бершадської районної ради та Могилів-Подільської міської ради про передачу цілісних майнових комплексів закладів охорони здоров’я вторинного рівня до спільної комунальної власності територіальних громад області. Протягом звітного періоду закінчено капітальний ремонт сателітного відділення обласного Центру гемодіалізу в м.Немирові, загальна сума будівельних робіт склала 1,2 млн.грн. бюджетних коштів. Розпочато капітальний ремонт лікувальних корпусів Калинівської центральної районної лікарні. Протягом 2011 року було виконано ремонтних робіт на загальну суму 1,7 млн.грн.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 2. Петро
  Петро
  28-01-12, 05:30 | IP:80.91.178...
  Багато наших Вінницьких медиків роблять не тільки в Польщі,но і в багатьох, навіть розвинутих краінах світу.І на сьогодення навіть молодь,після закінчення Вінницького МУ,правдами і неправдами ідуть працювати за кордон.
  Сьогодні відкриті кордони,нема залізноі завіси-як при СРСР і Вінницького медика можно зустріти в різних куточках світу.В зв*язку з тим,що зарплатня,та соціальні умови для лікарів в Украіні відсутні,то лишаються бездарні медичні чиновники і іх діти.Так як і рехформою медичноі галузі переймаються не практичні медики,а каста безтолкових і бездарних медичних чиновників,які називають себе організаторами охорони здоров*я. На рівні області-це вчитель Купріянова,та статистик Діденко,а на рівні міста-це вчитель Рева,та нескладений стоматолог з Німеччини Грабович,та радник міського голови Черешнюк.Всі ці люди,поняття не мають в лікувальному процесі і хвороі людини в очі не бачили,але несуть таку пропагандиську дурню з бюджетних ЗМІ,що можно розум утратити від сміху.
 • 1. Степан
  Степан
  26-01-12, 03:27 | IP:80.91.178...
  При таких злидених шдяхах,яки має Вінницька область-40 автомобілей швидкоі допомоги-це голка в поле.І скільки ж треба часу,щоб довести хвору людину з першого рівня медичноі допомоги,до другого,чи третього-це ніхто не рахував,бо люди будут помирати в швидкій допомозі.Навіть в обласному центрі Вінниці з заторами,та пробками-некожен хворий витримає попасти до медичного закладу 2-го,чи 3-го рівня.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)