Ще 5 сіл Вінниччини попросились в "хазяйство" Порошенка

30.03.12 09:17 3229 2

Селяни пояснили, що їм запропонували одні з найбільш вигідних умов щодо розміру виплати орендної плати за користування земельними ділянками (паями)

Ще 5 сіл Вінниччини попросились в "хазяйство" Порошенка

Мешканці п'яти сіл Гайсинського та Тульчинського районів Вінницької області забажали віддати свої 4,5 тис. га ріллі у розпорядження Продовольчій Кампанії «Зоря Поділля», яка входить до холдінгу «Укрпромінвест» під керівництвом Олексія Порошенка.

Про це повідомив директор «Зорі Поділля» Анатолій Шульга.

До такого кроку власники земельних паїв підштовхнула діяльність теперішнього орендаря, який, за словами селян, «не ефективно використовує землю, не дбає про розвиток соціальної сфери життя села». Ну а вирішальним фактором, чому вінницькі селяни обрали «Зорю Поділля» стали виплати цієї компанії за орендовані паї.

Як повідомив Анатолій Шульга, за останні два роки власники земельних ділянок, які надали свої паї у користування продкампанії, за 1 га своїх наділів отримують у грошовій формі 760 грн.. Зросли й виплати за 1 га в натуральній формі з 3 - до 5 центнерів зерна.

Селяни пояснили, що «Зоря Поділля» запропонувало одні з найбільш вигідних умов щодо розміру виплати орендної плати за користування земельними ділянками (паями), умови отримання за пільговими цінами цукру, жому, послуг по обробітку присадибних ділянок, відповідні соціальні програми розвитку села, - пояснила свій вибір орендодавець з села Бондурівка Немирівського району Галина Чеги.

Довідка

До складу Продовольчої компанії «Зоря Поділля» входить Гайсинський цукрозавод, 10 агроформувань в Гайсинському, Теплицькому, Немирівському районах та 1 - в Христинівському районі Черкаської області, які обробляють близько 35,56 тис. га сільськогосподарських угідь.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 2. СаШо
  СаШо
  02-04-12, 09:42 | IP:80.91.180...
  а на себе ми працювати не можемо - бо нема за що і з чого почати - не вміємо ми так!
 • 1. Ujq
  Ujq
  30-03-12, 13:43 | IP:71.183.182...
  Люди должны работать на себя и на государство, а не на евреев.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)