Аграріям пропонують пільги при оподаткуванні в обмін на прозорість роботи

19.06.12 09:58 3047

Пільги при оподаткуванні в обмін на прозорість в роботі. Таку схему взаємодії пропонують вітчизняним аграріям державні контролери.

Аграріям пропонують пільги при оподаткуванні в обмін на прозорість роботи

Вони запросили у минулий четверг на зустріч в Одесу представників сільгоспвиробництв з п'яти областей (Вінницької, Кіровоградської, Миколаївської, Одеської, Херсонської). Підтримка аграрної сфери на законодавчому рівні є запорукою зростання інвестиційної привабливості країни в цілому, вважає голова ДПС України Олександр Клименко. За даними голови Податкової служби минулого року через механізми спеціального режиму оподаткування сільгоспвиробники отримали на розвиток своїх підприємств понад 13 млрд грн,- повідомив Олександр Клименко, голова ДПС України:

-Я переконаний, що аграрний сектор стане локомотивом розбудови економіки нашої держави.

Вже сьогодні троє із десяти найбагатших людей країни – аграрії. А на Вінниччині третина сплачених податків – заслуга сільгоспвиробників. Тих, хто господарює на землі, держава заохочує пільгами.

Тарас Забродський, головний бухгалтер ТОВ «Аграна Фрут Україна»:

-У нас є сільгосппроект «Аграна Фрут Лука», який користується фіксованим податком по сільгоспвиробникам. Справді, ми маємо деякі пільги з оподаткування з вирощеної продукції, які залишаються на підприємстві. Ця пільга дає нашому підприємству можливість економити біля 10 мільйонів на рік, які ми можемо спрямувати на закупівлю товарно-матеріальних цінностей, що їх використовуємо у сільгоспвиробництві.

Податківці переконують - податковий пресинг зменшився. Мовляв, наш сучасний лейтмотив у роботі – перехід від фіскальних функцій до сервісного обслуговування. Виробники підтверджують: нові підходи - в дії.

Тарас Забродський, головний бухгалтер ТОВ «Аграна Фрут Україна»:

-Тиск на бізнес по підприємствам, в цілому, зменшився.

Але якщо по деяким підприємствам перевірок не має рік-два, інших контролюючі органи відвідують частенько. Адже, користуючись пільгами, деякі господарники податки мінімізують, використовуючи незаконні схеми. Таких «махінаторів» - до 20%. І Вінниччина, як аграрна область – не виняток. До таких платників у податкової – особлива увага.

Ірина Зленко, голова ДПС України у Вінницькій області:

- Вінниця – не окрема держава. Звичайно, всі працюють, якісь схеми напрацьовують. Отже, деякі підприємства на Вінниччині входять до тих 20% мінімізаторів, що маємо у державі. Ми виявляємо такі речі, відпрацьовуємо такі підприємства і упевнена, із часом їх вклад до бюджету буде колосальним. В цілому 30-35% до бюджету вносять наші аграрії. Але вони можуть і хочуть більше і я упевнена, що в цьому питанні ми знайдемо діалог.

В тому, що співпраця податківців та аграріїв на Вінниччині налагоджена, переконано і керівництво податкової. Збитки підприємств АПК втричі менші, ніж в інших галузях виробництва, а прибутки мають тенденцію до зростання.

Олександр Клименко, голова ДПС України

Робота на Вінниччині ведеться достатньо професійно, фахово і має надалі розбудовуватись в цьому напрямку. Важливо, що тут розуміють платника податків і мають змогу якісно податково його супроводжувати і вирішувати всі питання, які є сьогодні не залежності від сектору, сегменту, розміру: малий, середній чи великий бізнес.

Як ми повідомляли раніше Із головним податківцем країни Олександром Клименком зустрілися вінницькі представники агропромислового комплексу

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)