Реаліті «Фабрика журналістів»

04.07.12 15:24 5440

Вінниччина, схоже, стає найвдячнішим полігоном для гартування майбутніх журналістів.

Реаліті «Фабрика журналістів»

"Фабрика журналістів"

Вінниччина, схоже, стає найвдячнішим полігоном для гартування майбутніх журналістів, студентів Інституту журналістики Київського національного університету ім. Т.Шевченка. Торік саме з Вінниччини розпочався експеримент Інституту журналістики, коли група студентів у липні повністю замінила колектив «районки» в Погребищі і самостійно випускала газету в якості творчої практики.

Цьогоріч майбутнім журналістам дали «порулити» вже трьома редакціями – у Фастові на Київщині та двома вінницькими – калинівським «Прапором Перемоги» і «Тростянецькими вістями». Очікували студентів і в одній з телестудій Вінниці, однак з технічних причин експеримент саме в липні довелось поки що відкласти.

Учасники проекту будуть працювати на Вінниччині в районих редакціях газет

Втім, як працюють і якими бачать вінничан майбутні журналісти, зможемо спостерігати через Калинівку. Фоторепортер у студентів - місцева десятикласниця Катя Чекова, яка зніматиме не лише героїв публікацій, а й побут та пригоди самих стажерів для фотофільму про їх практику. Щось на зразок реаліті-шоу «Фабрика журналістів». Ці фото наші читачі щодня зможуть бачити на сайті «Моя Вінниця».

А загалом цей незвичний проект реалізується Інститутом журналістики за підтримки Фонду розвитку журналістики імені Анатолія Москаленка, колишнього директора Інституту, який передчасно пішов з життя.

- Ми хочемо показати студентам, якою є журналістика в «нетепличних умовах», - пояснила керівник проекту, заступник директора Інституту Юлія Нестеряк. - Це не лише практика для студентства, а й пізнання реальної глибинки, України без глянцю, ознайомлення з реальними умовами, у яких працюють українські журналісти. А для редакторів газет – надія на майбутню появу в їх колективах дипломованих журналістів.

Такі ж сподівання висловив і голова Калинівської райдержадміністрації Василь Поліщук, який того ж дня запросив студентів на каву-сік і розповів про будні та свята одного з кращих районів області, побажав свіжого об’єктивного погляду збоку на життя в районі, пообіцяв їм поїздки із сюрпризами і навіть прорекламував місцевий полк «Ягуар» з молодими неодруженими спецназівцями))Якщо матимуть час, звісно, бо ж наразі в «Прапорі Перемоги» колектив пішов у відпустку, окрім бухгалтера та редактора Василя Бабія, який виступатиме «дублером» студентського редактора.

Фото

Реаліті «Фабрика журналістів» Реаліті «Фабрика журналістів» Реаліті «Фабрика журналістів» Реаліті «Фабрика журналістів» Реаліті «Фабрика журналістів» Реаліті «Фабрика журналістів» Реаліті «Фабрика журналістів» Реаліті «Фабрика журналістів» Реаліті «Фабрика журналістів» Реаліті «Фабрика журналістів» Реаліті «Фабрика журналістів»

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)