На Вінниччині дітей з Молдови навчали правилам безпеки

27.07.12 12:12 2587

Співробітники Управління Держтехногенбезпеки навчали 20 дітей з Молдови, як спрацьовує вогнегасник, правила його використання та що необхідно робити, щоб загасити пожежу

На Вінниччині дітей з Молдови навчали правилам безпеки

Уже багато років поспіль, за програмою обміну, 20 дітей з Молдови відпочивають у дитячому таборі «Світанок» села Петрошівки, що на Ямпільщині.

Цього літа співробітникам Управління Держтехногенбезпеки під час проведення спільних рейдів зі ЗМІ випала нагода поспілкуватися із закордонними гостями. За допомогою перекладача, старший інспектор відділу державного пожежного нагляду, дізнання та ліцензування Ольга Гончарук разом з начальником служби наглядово-профілактичного обслуговування Ямпільського району Олександром Соловйом провели навчання правилам безпеки поводження під час відпочинку біля води та купання.

Також дітлахи дізналися про те, як спрацьовує вогнегасник, правила його використання та що необхідно робити, щоб загасити пожежу.

Малі залюбки слухали і про попередження виникнення пожеж при використанні пічного опалення, відкритого полум’я, домашньої електротехніки та всі разом обіцяли не бавитися із сірниками.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Управління Держтехногенбезпеки у Вінницькій області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)