Ремонт сільських водогонів фінансує Швейцарія

01.12.08 01:05 2538

До Вінниці приїздили представники швейцарської агенції з розвитку та співробітництва. Цікавилися втіленням в області швейцарсько-українського проекту ”Підтримка децентралізації в Україні” (надалі — DesPro).

Ремонт сільських водогонів фінансує Швейцарія

— Проект на Вінниччині реалізовується з 2007 року у Калинівському та Тульчинському районах, — розповідає заступник голови Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій. — Цього року приєднався Іллінецький.

У Тульчинському районі проект DesPro реалізовується у Кирнасівці, Шпикові, Ульянівці, Крищинцях і Суворовському. Виділили по 95 тис. грн кожній громаді. 10% від загального кошторису фінансується за рахунок власних коштів громадян, ще 15 % — місцевих бюджетів. У середньому кожною громадою буде використано 125–130 тис. грн на реконструкцію водогінних мереж, заміну насосного обладнання, ремонт водонапірних башт.

Громади вже отримали по 47 тис. грн.

У Калинівському районі участь у DesPro беруть села Нова Гребля, Черепашинці, Іванів і Гущинці. Понад 78 тис. грн на ремонт артезіанської свердловини, водонапірної башти та прокладення водогону отримали у Новій Греблі. Понад 80 тис. грн — жителі Черепашинець. В Іванів на будівництво свердловини надійшло майже 24 тис. грн, а в Гущинці — 64 тис. грн.
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Газета.ua
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)