На Вінниччині у розритому кургані знайшли скіфську амфору

20.09.12 17:37 3757

Переритий курган розташований на території Тростянецької сільради і є пам'яткою археології. У розритій траншеї було знайдено уламки амфори 4 ст. до н.е., яка, ймовірно, належить до скіфського часу.

На Вінниччині у розритому кургані знайшли скіфську амфору

Будівництво газопроводу у Тростянецькому районі призвело до знищення частини кургану 4 ст до н.е. Будівельники зруйнували культурний шар у траншеї шириною метр, глибиною - два метри і довжиною - 65 метрів. - повідомила прес-секретар "Рятівної археологічної служби" Інституту археології Мирослава Іваник.

Переритий курган розташований на території Тростянецької сільради і є пам'яткою археології. У розритій траншеї було знайдено  уламки амфори 4 ст. до н.е., яка, ймовірно, належить до скіфського часу. Про проведення незаконних будівельних робіт рятівна археологічна служба повідомила обласну владу та міліцію.

За інформацією управління культури і туризму облдержадмінстрації, роботи на кургані виконувались без дозволу органів охорони культурної спадщини.- повідомив начальник відділу охорони пам'яток історії та культури Михайло Потупчик.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Місто над Бугом
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)