Микола Джига став на захист пенсіонерів

05.10.12 13:51 2955 3

Під час численних виїзних зустрічей із громадськістю, які проводить голова облдержадміністрації Микола Джига у районах області, неодноразово звучали нарікання сільських жителів на роботу місцевих листонош.

Микола Джига став на захист пенсіонерів

Суть скарг проста — працівники відділень, розносячи пенсії стареньким, вимагають від пенсіонерів придбати господарчі товари та продукти першого вжитку. На дії працівників пошти поскаржилися літні жителі відразу у декількох районах. Жителі звернулись до Миколи Джиги із проханням втрутитись у ситуацію. Пенсіонери висловлювали побажання щодо забезпечення їх товарами народного споживання по мірі необхідності або за попереднім замовленням.

Микола Джига негайно втрутився для вирішення проблеми. У найкоротші терміни було проведено низку нарад із керівництвом Вінницької дирекції «Укрпошти». Результатом своєчасного особистого втручання голови облдержадміністрації став наказ керівника Вінницької дирекції УДППЗ «Укрпошта» Наталії Костюк «Щодо посилення контролю за роботою підлеглих працівників». В тексті наказу йдеться про настання особистої дисциплінарної відповідальності начальників центрів поштового зв’язку у разі виникнення скарг від споживачів на листонош щодо нав’язування товарів та недотримання ними культури обслуговування. Відповідно до наказу, з начальниками відділень поштового зв’язку та листоношами терміново буде проведено додаткові інструктажі щодо порядку надання послуг поштового зв’язку та додаткових послуг.

«Для пенсіонерів кожна копійка має вагу, тому навіть гривня для них далеко не зайва. Пенсіонери жодним чином не повинні страждати від дій окремих недобросовісних листонош, – прокоментував ситуацію голова облдержадміністрації. Микола Джига запевнив, що влада і надалі покращуватиме добробут людей та оперативно реагуватиме на будь-які порушення прав громадян.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 3. LIMITED
  LIMITED
  05-10-12, 23:17 | IP:31.40.202...
  Так пора придумати якись "термін" для цього дяді. Як що до "ДЖИГАмен"? Ато добро прямо сипе в різні сторони :))
 • 2.
  05-10-12, 18:51 | IP:81.30.173...
  Як завжди,винними лишили поштарiв. А де був Джига,коли такi "послуги" укрпошта нав"язуе пенсiонерам Вiнницi вже дуже багато рокiв?Хiба то поштарi власним крамом торгують? Нi!Iх примушуе начальство це робити.А Джига нiчого поганого у проблемах злочинностi та ii повноi езкарностi не бачить вже багато рокiв,добре,що хоч це побачив,хоча й не мае нiякого вiдношення до iнспекцii з захисту прав споживачiв....
 • 1. Л
  Л
  05-10-12, 15:14 | IP:91.124.9...
  Слава Богу, знайшлася совісна людина...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)