На Вінниччині цукровики «пробачили» 15 млн грн боргів

10.12.12 12:44 2352

Суму в понад півтора десятка мільйонів гривень незаконно привласнили керівники одного з підприємств-цукровиробників на Вінниччині.

На Вінниччині цукровики «пробачили» 15 млн грн боргів

Останні роки підприємство замість виготовлення солодкої продукції фактично нарощувало власні борги, отримуючи мільйонні кредити начебто на модернізацію та розвиток виробництва, однак не спрямовуючи кошти за призначенням і не поспішаючи повертати позичене. Спробою розрубати вузол проблем стало оголошення підприємства банкрутом.

До справедливих вимог повернути кредиторам борги додалися претензії з боку податківців: за законом, якщо протягом трьох років суб’єкт господарювання не розраховується з боргами, то так звана сума безнадійної кредиторської заборгованості (накопичені борги) включаються до валового доходу підприємства – суми, з якої потрібно сплачувати податки. Таким чином, службові особи завинили бюджету понад 3,8 млн. грн. податків.

Слідчими податкової міліції розпочато кримінальне провадження за ч.3 ст.212 Кримінального кодексу України – ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах. Вживаються заходи по відшкодуванню завданих державі збитків.

Ольга Шишківська, старший інспектор з ОД штабу УПМ ДПС у Вінницькій області

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)