В області додатково створено 380 посад фахівців із соціальної роботи

12.02.13 17:52 2117 0

На виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича щодо підвищення стандартів життя та з метою повного охоплення соціальними послугами найуразливіших категорій населення, раннього виявлення проблемних сімей і вчасного надання їм підтримки, на Вінниччині введено до структури 27 районних та 6 міських ЦСССДМ 380 посад фахівців із соціальної роботи.

В області додатково створено 380 посад фахівців із соціальної роботи

Станом на 31.12.2012 року працює 373 спеціаліста, що становить 98% від загальної кількості посад.

Районними та міськими центрами соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді здійснено територіальний розподіл зон обслуговування фахівцями ЦСССДМ у районі/місті та проведено заходи щодо визначення місцезнаходження робочих місць працівників.

Впровадження посад фахівців із соціальної роботи дало змогу значно збільшити кількість охоплених соціальною роботою сімей найуразливіших категорій. Так, кількість проінспектованих родин збільшилась у 29 разів (у 2012 році - 33272 сім’ї, проти 1129 сімей у 2011 році). Кількість сімей, охоплених соціальним супроводом зросла у 3,5 рази (у 2012 році - 1465, проти 452 сімей у 2011році).
603 сім’ї (2378 дітей), які перебували під супроводом, є багатодітними.57 з них (116 дітей) – сім’ї опікунів та піклувальників.

Особи, що прийняті на посади фахівців із соціальної роботи, мають відповідну освіту, всі вони забезпечені методичними матеріалами щодо здійснення соціальної роботи з сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах, підготовленими обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)