Шаргородська центральна лікарня платила за газ іншої установи та переказала у Пенсійний фонд зайві 220 тис грн

13.02.13 14:38 2177

Порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму понад 400 тис. грн виявили фахівці Держфінінспекції у Вінницькій області під час ревізії Шаргородської центральної районної лікарні.

Шаргородська центральна лікарня платила за газ іншої установи та переказала у Пенсійний фонд зайві 220 тис грн

Зокрема, через недотримання бухгалтерською службою вимог чинного законодавства при нарахуванні єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування впродовж січня 2011 – листопада 2012 рр. медичний заклад зайво переказав до Пенсійного фонду більш як 220 тис. грн.

Крім того, протягом листопада 2011 – листопада 2012 рр. лікарня оплачувала послуги газопостачання, спожиті іншою установою, на що незаконно витрачено 113 тис. грн.

Також під час ревізії виявлені факти порушення вимог законодавства з оплати праці та розрахунках із державними цільовими фондами, що призвело до зайвого витрачання 66 тис. грн.

За недотримання законодавства із фінансових питань на посадових осіб Шаргородської центральної районної лікарні складено шість протоколів про адміністративне правопорушення, а про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Державна фінансова інспекція України
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)