На територію Ладижинської виправної колонії 50-річний чоловік намагався перекинути мобілки та алкоголь

19.02.13 14:47 3062

50-річний громадянин хотів перекинути через основну огорожу виправної колонії №39 19 мобільних телефонів різних марок, 3 зарядних пристрої, 4 штекера та 1,5 л речовини, що містить спирт.

На територію  Ладижинської виправної колонії 50-річний  чоловік намагався перекинути мобілки та алкоголь

Про це повідомляє прес-служба Державної пенітенціарної служби України

У ході реалізації оперативної інформації оперативними працівниками управління Державної пенітенціарної служби України у Вінницькій області та оперативними працівниками Ладижинської виправної колонії (№39) було затримано громадянина Ж. На прилеглій до зовнішньої забороненої зони території 50-річний громадянин здійснив перекид поліетиленового згортка через основну огорожу. «Перекидача» одразу було затримано та вилучено у нього ще три підготовлених поліетиленових пакунка в пластикових пляшках.

затриманий

вилучені пляшки

За даним фактом було викликано працівників Ладижинського МВ УМВС України у Вінницькій області. Під час огляду зазначених поліетиленових згортків було виявлено та вилучено 19 мобільних телефонів різних марок, 3 зарядних пристрої, 4 штекера та 1,5 л речовини, що містить спирт.

те, що містилося у пластикових пляшках

те, що містилося у пластикових пляшках

Матеріали про адміністративне правопорушення направлено до суду за місцем проживання порушника.

Раніше ми повідомляли про те, що, іншому засудженому до цієї ж Ладижинської виправній колонії прислали «Мівіну» з дріжджами.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Державна пенітенціарна служба України
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)