У Вінницькій області з'явився атлас по використанню земельного фонду

05.03.13 09:27 2241

З метою сприяння реалізації державної політики, спрямованої на збалансоване забезпечення потреб населення і галузей економіки у земельних ресурсах, їх охорону і раціональне використання та для зручності у роботі, спеціалістами Держземагенства у Вінницькій області було укладено спеціальний атлас використання обласного земельного фонду.

У Вінницькій області з'явився атлас по використанню земельного фонду

На апаратній нараді у голови облдержадміністрації Івана Мовчана, що відбулась 4 березня, начальник Головного управління Держземагентства у Вінницькій області Олексій Коник презентував зразок такого атласу. За його словами, для зручності користування, в альбомі розміщені матеріали по використанню земель, як в цілому по області, так і в розрізі районів.

Атлас містить картографічні матеріали і таблиці, де вказано загальні площі сільгоспугідь по районам, в тому числі ріллі, яка є у використанні державних сільгосппідприємств та селянських фермерських господарств. На картах позначено паї, що використовуються для товарного виробництва, землі, які надано в особисте користування громадянам під городництво та садівництво, а також землі запасу та землі резервного фонду області.

Також атлас містить інформацію у розрізі районів по основним сільгоспвиробникам області та порівняльний аналіз виплат орендної плати за 1 гектар приватних паїв та за 1 гектар земель, що є в державній власності (зокрема, земель запасу та земель резервного фонду).

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)