У кожному районі області цього року відновлять щонайменше два дитячих садочки

13.03.13 09:10 2173

На цьому наголосив голова облдержадміністрації Іван Мовчан під час прес-конференції 11 березня, визначаючи пріоритетні напрямки роботи обласної влади на 2013 рік.

У кожному районі області цього року відновлять щонайменше два дитячих садочки

"Цьогоріч ми плануємо у кожному районі відновити роботу мінімум двох садочків. Це буде гідним продовженням того, що вже зроблено протягом останніх років. Так, із числа дошкільних навчальних закладів, які поновили роботу за останні п’ять років, кожен третій відновив свою діяльність у 2012 році. Відчутною була позитивна динаміка за останні два роки. У 2012 році відновили свою роботу 35 дошкільних закладів. Це найбільша кількість за часів незалежної України. Крім того, збудовано два сучасні садочки у місті Вінниці, що дозволило додатково влаштувати 702 дитини», – зазначив голова облдержадміністрації."

Іван Мовчан підкреслив, що завдання обласної влади – до кінця поточного року ліквідувати черги до дитсадків області.

Питання розвитку дошкілля залишається на особливому контролі у обласної влади, наголосив Іван Мовчан, а тому одним із головних доручень на 2013 рік, які отримали голови районних державних адміністрацій, є продовження роботи з відкриття та відновлення дошкільних навчальних закладів у кожному районі.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)