Із п'яти районів Вінницької області вивезено понад 1,5 тис. тонн пестицидів

15.03.13 09:12 2339

За кошти Державного фонду охорони навколишнього природного середовища було вивезено 1576,038 тонн непридатних хімічних засобів захисту рослин. В результаті проведених робіт від непридатних пестицидів повністю очищені п’ять районів області – Вінницький, Липовецький, Немирівський, Хмільницький та Чечельницький.

Із п'яти районів Вінницької області вивезено понад 1,5 тис. тонн пестицидів

Торік від непридатних пестицидів повністю очищені п’ять районів області. Це стало результатом продовження заходів із безпечного зберігання та знешкодження непридатних хімічних засобів захисту рослин, у тому числі непридатних хімічних засобів захисту рослин, що складовані у Джуринському отрутомогильнику. Про це повідомив начальник державного управління охорони навколишнього природного середовища в області Володимир Крисько.

Протягом року продовжувались роботи зі знешкодження непридатних хімічних засобів захисту рослин, що зберігаються на складах області, а також розпочато ліквідацію міжобласного пункту захоронення отрутохімікатів – Джуринського отрутомогильника. Загалом за кошти Державного фонду охорони навколишнього природного середовища було вивезено 1576,038 тонн непридатних хімічних засобів захисту рослин. В результаті проведених робіт від непридатних пестицидів повністю очищені п’ять районів області – Вінницький, Липовецький, Немирівський, Хмільницький та Чечельницький.

На думку Володимира Криська, дотримання належного рівня екологічної безпеки потребує спільних зусиль та певного часу. Але злагоджена робота органів державної влади, місцевого самоврядування та громадських організацій є серйозним підґрунтям для розв’язання поставлених завдань у даному напрямку. Завданням на 2013 та найближчі роки є продовження робіт до повного очищення області від непридатних хімічних засобів захисту рослин.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)